توافق‌نامه‌ همکاری معاونت علمی ریاست‌جمهوری با آژانس ملی تحقیقات و نوآوری اندونزی

بورسنا: توافق‌نامه‌ معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با آژانس ملی تحقیقات و نوآوری اندونزی (BRIN) در راستای توسعه همکاری‌های بین دو کشور در حوزه علمی، فناوری و نوآوری امضا شد.

به گزارش بورسنابه نقل از ایسنا، مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان را برای آشنایی با زیرساخت‌های فناورانه اندونزی و توسعه بازار محصولات ایران‌ساخت به اندونزی اعزام کرد.

در این سفر، توافق‌نامه‌ای با آژانس ملی تحقیقات و نوآوری اندونزی به منظور توسعه همکاری‌های بین دو کشور در حوزه علمی، فناوری و نوآوری بین معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری و رئیس آژانس ملی تحقیقات و نوآوری اندونزی امضا شد.

تسهیل تعریف پروژه‌های مشترک بین معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و رئیس آژانس ملی تحقیقات و نوآوری اندونزی از اهداف انعقاد این قرارداد است.

این قرارداد در راستای بهره‌مندی کشور اندونزی از دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان اجرایی می‌شود.

در این مراسم دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری و لاکسانا تری هاندوکو رئیس آژانس بین المللی علمی و نوآوری علمی جمهوری اندونزی حضور داشتند.

در این سفر، همچنین شرکتهای فعال در حوزه تجهیزات پزشکی حضور دارند.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، رئیس‌جمهوری ایران با دعوت رسمی جوکو ویدودو، رئیس‌جمهوری اندونزی، در راس هیئت عالی‌رتبه اقتصادی و سیاسی و در راستای تعمیق و گسترش روابط با کشورهای قاره آسیا عازم جاکارتا شد و در این سفر دو روزه معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری و وزرای امور خارجه، نفت و ارتباطات و فناوری اطلاعات وی را همراهی می‌کنند.

Next Post

ایلان ماسک: به هیچ‌کس توصیه نمی‌کنم رمزارز بخرد!

ج مه 26 , 2023
بورسنا: او همچنین دوج کوین را رمز ارز محبوب خود معرفی کرد.ماسک، حتی برای مدتی، لوگوی نمادین توئیتر را از «پرنده آبی» به لوگوی «دوج کوین» تغییر داد تا حمایت خود را از این میم کوین نشان دهد.

خبرهای دلخواه شما