فروشگاه محصولات فناورانه در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ برپا می‌شود

بورسنا: فروشگاه محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه B۲C شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با حمایت پارک فناوری پردیس در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ برپا می‌شود.

به گزارش بورسنا به نقل از ایرنا، با حمایت مرکز توسعه تجارت پارک فناوری پردیس، اینوتکس ۲۰۲۴ قصد دارد تا شرایطی را فراهم کند که شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور کشور بتوانند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.

فروشگاه محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه با هدف ایجاد بستری برای فروش و ارائه خدمات مستقیم محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به مصرف‌کنندگان نهایی این محصولات راه‌اندازی شده است.

متقاضیان حضور در این بخش از نمایشگاه می‌توانند از طریق وب‌سایت رسمی اینوتکس به آدرس inotechmart.inotex.com پیش ثبت نام خود را انجام دهند.

الزامات اصلی این محصولات، قابلیت فروش مستقیم در محل به مشتری و نهایی و نوآور و فناور بودن محصول یا خدمت است و متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۷۶۲۵۱۲۲۴-۰۲۱ تماس برقرار کنند.

فروشگاه محصولات فناورانه در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ برپا می‌شود

فروشگاه محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه نه تنها فرصتی برای معرفی و فروش محصولات این شرکت‌ها فراهم می‌آورد، بلکه با ترویج فرهنگ استفاده از فناوری‌های نوین در زندگی روزمره، سعی در افزایش آگاهی عمومی دارد.

سال گذشته، در این بخش شاهد فروش بیش از ۶۰ قلم کالا از مجموع ۲۴ شرکت با محصولاتی در حوزه‌های نانو، کودکان، سلامت، اپلیکیشن‌ها و… بود که منجر به فروشی بیش از هفت میلیارد ریالی این شرکت‌ها شد.

بر اساس اعلام پارک فناوری پردیس، سیزدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، «اینوتکس ۲۰۲۴»، از ۱۸ لغایت ۲۱ اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با بیش از ۱۰۰ هزار بازدیدکننده، ۴۵۰ غرفه‌دار و ۲۴ رویداد جانبی، بزرگ‌ترین گردهمایی در زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور به شمار آمده و به دنبال تحقق اهداف شبکه‌سازی، همکاری و سرمایه‌گذاری در این زیست‌بوم است.

Next Post

«مرکز ملی پیشران طراحی تراشه» راه‌اندازی می‌شود

د آوریل 8 , 2024
بورسنا: توافق‌نامه همکاری مشترک راه‌اندازی «مرکز ملی پیشران طراحی تراشه» بین معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست‌جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست‌جمهوری امضا شد. به گزارش بورسنا به نقل از ایرنا از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری، براساس این توافق نامه راه […]

خبرهای دلخواه شما