واتس‌اپ امکان ویرایش پیام را اضافه کرد

بورسنا: به گفته شرکت متا، شرکت اصلی و مادر فیسبوک، امکان ویرایش پیام‌ها برای مردم سراسر جهان آغاز شده و در هفته‌های آینده برای همه کاربران در دسترس خواهد بود.

به گزارش بورسنا به نقل از یورونیوز، علاقه‌مند هستید می‌توانستید آن پیام متنی اشتباهی را که به تازگی فرستاده‌اید را ویرایش کنید؟

واتس اپ بالاخره به کاربرانش این امکان را می‌دهد که تا ۱۵ دقیقه بعد از ارسال پیام، ویرایش انجام دهند. این اپلیکیشن پیام‌رسان در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که کاربران می‌توانند غلط املایی یا تایپی را تصحیح کنند، جزییات بیشتری اضافه کنند یا آنچه را که برای دوستان، خانواده و همکاران ارسال کرده‌اند، تغییر دهند.

به گفته شرکت متا، شرکت اصلی و مادر فیسبوک، امکان ویرایش پیام‌ها برای مردم سراسر جهان آغاز شده و در هفته‌های آینده برای همه کاربران در دسترس خواهد بود.

واتس‌اپ همچنین گفت که برای اصلاح یک متن، روی پیام ارسال شده فشار دهید و نگه‌ دارید و گزینه «ویرایش» را انتخاب کنید. پس از تغییرات، کلمه «ویرایش شده» نمایش داده می‌شود، اما کسانی که پیام را دریافت می‌کنند، نمی‌توانند تاریخچه ویرایش را ببینند.

شرکت اپل سال گذشته قابلیت «ویرایش» و «عدم ارسال» آی‌مسیج را بین آيفون‌ها فاش کرد. این شرکت گفت، کسانی که در نهایت پیام را دریافت می‌کنند، پیام «ارسال نشده» و تاریخچه ویرایش پیام را می‌بینند.

Next Post

توافق‌نامه‌ همکاری معاونت علمی ریاست‌جمهوری با آژانس ملی تحقیقات و نوآوری اندونزی

س مه 23 , 2023
بورسنا: توافق‌نامه‌ معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با آژانس ملی تحقیقات و نوآوری اندونزی (BRIN) در راستای توسعه همکاری‌های بین دو کشور در حوزه علمی، فناوری و نوآوری امضا شد.

خبرهای دلخواه شما