Wednesday 5 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 136
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
139 بازدید

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: بررسی و شناسایی ۲۰ میلیون جامانده سهام عدالت و امکان پرداخت به ۱۰ میلیون!

بورسنا: عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در جلسه این کمیسیون طرح و ساز و کار پرداخت آن مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش بورسنا به نقل از ایرنا ، سید غنی‌ نظری روز یکشنبه در جمع اهالی روستای خوجین خلخال افزود: بسیاری از افراد مشمول دهک‌های پایین نتوانسته‌اند سهام عدالت را به دلایلی همچون اطلاع‌رسانی […]


بورسنا: عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در جلسه این کمیسیون طرح و ساز و کار پرداخت آن مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش بورسنا به نقل از ایرنا ، سید غنی‌ نظری روز یکشنبه در جمع اهالی روستای خوجین خلخال افزود: بسیاری از افراد مشمول دهک‌های پایین نتوانسته‌اند سهام عدالت را به دلایلی همچون اطلاع‌رسانی ناکافی و سایر دلایل دریافت کنند و این سهام باید به آنها نیز پرداخت شود.

وی بیان کرد: پیش‌بینی ما این است که حدود ۲۰ میلیون نفر جامانده از سهام عدالت هستند اما امکان پرداخت به ۱۰ میلیون نفر از آنها در شرایط فعلی وجود دارد.

به گفته وی، این تعداد شامل ۶ میلیون کارگر ساختمانی، یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد، ۲۰۰ هزار نفر تحت پوشش بهزیستی و مابقی از اقشار آسیب پذیر خواهند بود.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: برخی از جاماندگان سهام عدالت به دلیل اینکه تحت پوشش هیچ مرکز امدادی قرار ندارند قابل شناسایی نیستند، بنابراین در کمیسیون اقتصادی مقرر شد با شناسایی و تایید کمیته امداد به این افراد هم سهام عدالت تعلق بگیرد.

نظری گفت: همچنین در بحث روستاییان هم با توجه به کد ملی افراد این شناسایی‌ها انجام خواهد شد.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات