Wednesday 5 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

مدیر عامل بانک سرمایه: شهیدان رجایی و باهنر الگوهای جاودان خدمت و ایثار هستند/ همکاران شریف ما در بانک سرمایه علی رغم تحریم ها ومشکلات اقتصادی، همواره خدمت و تلاش با صداقت و اخلاص را وجهه همت خویش ساخته اند

بورسنا: در پیام تسلیت مدیر عامل بانک سرمایه به مناسبت فرارسیدن ماه محرم آمده است: جان به فدای تو یا حسین، که تمام هستی ات را، خویشاوندان و دوستانت را، امیدها و آرزوهایت را، شیرینیِ زندگی و بودنت را، در کف دست، پیش روی پروردگارت گذاشتی و گذشتی. جان به فدای تو ای ذبح عظیم. به گزارش بورسنا به نقل ازسایت اطلاع رسانی بانک سرمایه، […]


بورسنا: در پیام تسلیت مدیر عامل بانک سرمایه به مناسبت فرارسیدن ماه محرم آمده است: جان به فدای تو یا حسین، که تمام هستی ات را، خویشاوندان و دوستانت را، امیدها و آرزوهایت را، شیرینیِ زندگی و بودنت را، در کف دست، پیش روی پروردگارت گذاشتی و گذشتی. جان به فدای تو ای ذبح عظیم.

به گزارش بورسنا به نقل ازسایت اطلاع رسانی بانک سرمایه، آقای فرج اله قدمی، مدیر عامل و عضو هیأت مدیره بانک سرمایه، در پیامهای جداگانه ای، ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ماه محرم، آورده است: در ماه مصائب اهل بیت علیهم السلام از درگاه حق تعالی مسألت دارم که ما را در دنیا و عقبا، همواره در گفتار و کردار، و در هر لحظه و هر دم، حسینی بدارد.

مدیر عامل و عضو هیأت مدیره در پیام دیگری به مناسبت هفته دولت بیان داشته است: هفته دولت فرصتی است برای تقدیر و یادکرد از زحمات دولتمردان و یکایک اعضای خانواده بزرگِ قوه مجریه که در اقصی نقاط کشور و در هر جایگاه کوچک و بزرگی می کوشند تا علی رغم دشواری های اقتصادی و تحریم های ظالمانه، خدمت به هم میهنان ارجمند را با صداقت و اخلاص، وجهه همت خویش سازند.

آقای فرج اله قدمی در بخش دیگری از پیام خود آورده است: با فرارسیدن این هفته، شایسته است یاد شهیدان والامقام دولت، به ویژه الگوهای جاودانیِ خدمت و ایثار، شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشته و به روان پاکشان هزاران دورد و سلام فرستیم و از ارواح طیبه ایشان برای حرکت در مسیر عزت و عظمت و آبادانی ایران همت طلبیم.

مدیر عامل بانک سرمایه در پایان پیام خود به مناسبت هفته دولت چنین آورده است: اینجانب به نمایندگی از خانواده بانک سرمایه فرارسیدن هفته دولت را به حضور ریاست محترم جمهور و اعضای محترم هیأت دولت و نیز تمامی کارکنان و پرسنل ارجمند و خدومِ دستگاه های دولتی و بویژه همکاران شریف و پرتلاشم در بانک سرمایه که علی رغم تحریم ها ومشکلات اقتصادی، همواره خدمات شبانه روزی و تلاش با صداقت و اخلاص را وجهه همت عالیه خویش ساخته اند، تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه حق تعالی سلامتی و مزید توفیقات این عزیزان را در نیل به آرمان های والای میهن عزیز اسلامی مسألت دارم.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات