Sunday 9 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

روی خوش بورس به سهامداران پس از سقوط تاریخی!/واردات ۸۰۰ قلم کالای دیگر ممنوع شد/ آیا روند کاهشی طلای جهانی متوقف می شود؟

واردات ۸۰۰ قلم کالای دیگر ممنوع شدرییس سازمان توسعه تجارت گفته از سال گذشته تا امروز، ۸۰۰ کالای دیگر نیز وارد فهرست ممنوعیت‌های وارداتی به ایران شده‌اند. به گزارش ایسنا، بر اساس صحبت‌های حمید زادبوم، در سال گذشته بر اساس سیاست‌های دولت، واردات ۱۶۰۰ قلم کالا به ایران ممنوع بود اما امسال این عدد به ۲۴۰۰ قلم کالا رسیده است. این سیاست دولت از حدود […]


واردات ۸۰۰ قلم کالای دیگر ممنوع شد
رییس سازمان توسعه تجارت گفته از سال گذشته تا امروز، ۸۰۰ کالای دیگر نیز وارد فهرست ممنوعیت‌های وارداتی به ایران شده‌اند. به گزارش ایسنا، بر اساس صحبت‌های حمید زادبوم، در سال گذشته بر اساس سیاست‌های دولت، واردات ۱۶۰۰ قلم کالا به ایران ممنوع بود اما امسال این عدد به ۲۴۰۰ قلم کالا رسیده است. این سیاست دولت از حدود دو سال پیش و همزمان با بازگشت‌های تحریم‌های آمریکا اجرایی شد. با توجه به کاهش درآمدهای ارزی کشور تحت تاثیر تحریم‌ها، دولت اعلام کرد که واردات کالاهای لوکس و کالاهایی که مشابه داخلی برای آنها وجود دارد ممنوع می‌شود و از این روی، در ماه‌های گذشته تنها به کالاهایی مجوز واردات داده شده که در فهرست کالاهای ضروری و اساسی بوده‌اند.

افزایش قیمت سکه بهار آزادی
امروز سکه تمام بهار آزادی با افزایش قیمت ۱۵۰ هزار تومانی به قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته شد. سکه تمامی بهار آزادی طرح قدیم نیز با افزایش قیمت ۱۰۰ هزار تومان به قیمت سکه ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله ‌شد. همچنین نیم سکه به بهای پنج میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت سه میلیون تومان و هر قطعه سکه یک گرمی نیز با ارزش یک میلیون و ۶۸۰ هزار تومان معامله شد.

روند کاهشی طلای جهانی متوقف شد
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی تحت تاثیر افت ارزش دلار بالا رفت اما صعود بازارهای سهام روند رشد این فلز ارزشمند را محدود کرد. به گزارش ایسنا، بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد افزایش یافت و به ۱۹۳۵ دلار و ۸۸ سنت رسید. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۱ درصد رشد، به ۱۹۴۱ دلار و ۶۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز دوشنبه هفت دلار و ۸۰ سنت معادل ۰.۴ درصد کاهش یافته و در ۱۹۳۹ دلار و ۲۰ سنت بسته شده بود که پایینترین قیمت در حدود یک ماه اخیر بود. سرمایه گذاران منتظر سخنرانی روز پنجشنبه جروم پاول، رییس بانک مرکزی آمریکا در سمپوزیوم جسکون هال به منظور بررسی روند سیاست پولی و برنامه بانک مرکزی برای مدیریت احیای بلندمدت از پاندمی ویروس کرونا هستند.
روی خوش بورس به سهامداران پس از سقوط تاریخی
امروز شاخص کل با ۴۱۸۸۹ واحد افزایش معادل ۲.۶۰ درصد به یک میلیون و ۶۵۰ هزار و ۴۷۱ واحد، شاخص قیمت وزنی – ارزشی با ۱۰۹۹۸ واحد افزایش معادل ۲.۶۰ درصد به ۴۳۳ هزار و ۳۳۴ واحد، شاخص کل هم وزن با ۲۰۲ واحد کاهش معادل منفی ۰.۰۴ درصد به ۴۵۵ هزار و ۹۹۹ واحد، شاخص قیمت هم وزن با ۱۳۲ واحد کاهش معادل منفی ۰.۳۳ درصد به ۲۹۹ هزار و ۱۵۱ واحد، شاخص آزاد شناور با ۴۹۷۱۷ واحد افزایش معادل ۲.۲۶ درصد به دو میلیون و ۲۴۵ هزار و ۲۵۲ واحد، شاخص بازار اول با ۳۵۶۰۶ واحد افزایش معادل ۳.۰۶ درصد به یک میلیون و ۲۰۰ هزار و ۱۲۸ واحد و شاخص بازار دوم با ۶۴۵۰۲ واحد افزایش معادل ۱.۹۶ درصد به ۳ میلیون و ۳۶۲ هزار و ۹۹۶ واحد رسید.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات