Wednesday 16 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 207
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸
186 بازدید

کتاب “”اقتصاد مقاومتی و جهش تولید” اثر مشترک حسین چناری و داوود پاک نیت به بازار آمد

به گزارش بورسنا، در طول دو دهه اخیر همه‌ساله مقام رهبری معظم با توجه به شرایط کلی کشور برای سال جدید نامگذاری می کنند تا این مهم بتواند در برنامه‌ریزی‌های مسئولان و مردم مورد توجه قرار گیرد.با این مقدمه و شرایط تشدید مشکلات گوناگون‌کشور بویژه در امور معیشتی واقتصادی مردم در سال‌های گذشته از انتخاب نام” رونق تولید “برای سال ۱۳۹۸ نامگذاری سال ۹۹ را […]


به گزارش بورسنا، در طول دو دهه اخیر همه‌ساله مقام رهبری معظم با توجه به شرایط کلی کشور برای سال جدید نامگذاری می کنند تا این مهم بتواند در برنامه‌ریزی‌های مسئولان و مردم مورد توجه قرار گیرد.
با این مقدمه و شرایط تشدید مشکلات گوناگون‌کشور بویژه در امور معیشتی واقتصادی مردم در سال‌های گذشته از انتخاب نام” رونق تولید “برای سال ۱۳۹۸ نامگذاری سال ۹۹ را نیز سال “جهش تولید” نامگذاری شده است.
با اندکی تأمل در نامگذاری سالها، می توان به دغدغه‌های اساسی مقام رهبری در زمینه نقش اقتصاد در فرهنگ ، جامعه و سایر موارد مهم پی برد.در این راستا با عنایت به ضرورت پرهیز از شعارزدگیهای معموله و نقش آفرینی جدی نظام حاکمیتی و مدیران اجرایی کشور در بازسازی اعتماد عمومی و بکارگیری سرمایه های انسانی متخصص که بدلایل محتلف از جمله سومدیریتها و برخی تنگ نطریها ناامیدکننده در انزوا بسر می برند اهمیت مضاعفی یافته است.

بورسنا: اکنون با تمرکز بر زمینه های تحقق اهداف تعیین شده کشور ونیز با درک کافی از اهمیت موضوع” اقتصاد مقاومتی” و نقش آن در “جهش تولید” که قطعا گامهایی بسوی زمینه‌سازی حل مشکلات و موانع گسترده و علاوه براینها ایجاد وحدت و انسجام ملی برای مقابله موثر و مستمر با تحریم‌های ظالمانه را رقم خواهد زد، با ملحوظ نمودن اینکه بر اساس رهنمود معظم له و همگام در خصوص گام دوم انقلاب به عنوان نقشه راه کشور اثری با عنوان “”اقتصاد مقاومتی و جهش تولید” با تلاشهای ارزشمند وماندگار آقای دکتر حسین چناری و آقای داووود پاک نیت در قالب کتاب نگاشته و به زیور طبع در آمده است.
نویسندگان این کتاب براین عقیده هستند که با انتشار “کتاب اقتصاد مقاومتی و جهش تولید” امید است که در تنویر افکار عمومی و تبیین و‌تشریح واژگان و مبانی این دو حوزه مهم و پر ابهام، تلاش موثر و مفیدی را به انجام رساتده باشند. ان شاالله

برای اگاهی مختصر از محتوای این کتاب که با تلاشها و مطالعات آقای دکتر حسین چناری و آقای داووود پاک نیت در قالب کتاب به بازار نشر آمده است، با مفاهیم وراهبردها و آشناشده و برخی فعالیت‌های قابل انجام در این امور تشریح گردیده است.
لازم به ذکر است که نگارش مطالب این کتاب مقدمه تالیف و انتشار کتاب جهش تولید در گام دوم انقلاب می باشد. امید است مجموعه تلاش های صورت پذیرفته مرضی درگاه حق تعالی قرار گیرد..ان شاالله

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات