Wednesday 5 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

مدیریت جدید شرکت صنایع شیمیایی ایران؛ مصمم در گسترش فرهنگ تحقيق و توسعه با کاربرد فناوریهای پیشرفته

به گزارش سرویس علوم وفناوری بورسنا، شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران تعميق فرهنگ تحقيق و توسعه را به عنوان منبع نوآوري و ركن زير بناي فن‌آوري در نظر گرفته و بقاي خود را در گرو افزايش آگاهي كاركنان و درك منزلت ابتكار، نوآوري، خلاقيت و پيشرفت در حوزه فن‌آوري مي‌داند. تداوم توليد، بهبود كيفيت، كاهش ضايعات و افزايش توان رقابتي در سرفصل اهداف مجموعه تحقيق […]


به گزارش سرویس علوم وفناوری بورسنا، شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران تعميق فرهنگ تحقيق و توسعه را به عنوان منبع نوآوري و ركن زير بناي فن‌آوري در نظر گرفته و بقاي خود را در گرو افزايش آگاهي كاركنان و درك منزلت ابتكار، نوآوري، خلاقيت و پيشرفت در حوزه فن‌آوري مي‌داند. تداوم توليد، بهبود كيفيت، كاهش ضايعات و افزايش توان رقابتي در سرفصل اهداف مجموعه تحقيق و توسعه این شرکت قرار دارد.

آزمايشگاه‌های شركت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران مجهز به دستگاه‌هاي پیشرفته متعددی از جمله:

شناساگرهای نیتروژن و گوگرد
كروماتوگرافي گازي (GC)
دستگاه GC یا کروماتوگراف گازی یکی تجهیزات رایج آزمایشگاهی به منظور جداسازی و شناسایی مواد می باشد. این روش اصولا برای آنالیز موادی که در حالت بخار تجزیه نمی شوند مورد استفاده قرار می گیرد.
كروماتوگرافي مايع (HPLC)
کروماتوگرافی از دو بخش کروماتو به معنای رنگ و گرافی به معنای ترسیم می باشد و نشانگر متد قدیمی تفکیک مواد بر اساس رنگ می باشد. معادل کلمات لاتین گفته شده بالا کروماتوگرافی مایع با کارائی بالا می باشد. که با توجه به استفاده حلال ها با فشار بسیار بالا لفظ کروماتوگرافی مایع با فشار بالا هم می تواند استفاده شود.

واحدهای پایلوت تحقیقاتی
اسپكترومتري جرمي (GC/MS)
اسپکترومتر جرمی دستگاهی است که مولکول‌های گازی را به يونها تبديل و آنها را بر حسب نسبت جرم به بار جدا مي كند.
پلاسماي القايي (ICP)
دستگاه آی سی پی از تکنیک طیف سنجی است که کارکرد آن بر اساس طیف نشری می باشد. دستگاه ICP نسبت به سایر دستگاه های مشابه حساسیت بیشتری دارد و نتیجه دقیق تری ارائه می دهد. از دستگاه طیف سنج جفت القائی در آزمایشگاه های آنالیز مواد بخصوص برای آنالیز فلزات سنگین بسیار استفاده می شود.
۰
تولید آلكيل بنزن خطي(تن)
۰
تولید نرمال پارافین(تن)
======================================

به گزارش بورسنا، سید جواد احمدی مدیر عامل جدید شیران چهره ای دانشگاهی و علمی با مدرک دکتری شیمی ( استاد تمام ) و عضو هیات علمی دانشگاه است که پرونده کاری درخشانی در مدیریت در انرژی اتمی و شرکت خدمات بندری دارد

موضوع فعالیت این شرکت در اردیبهشت ماه ١٣٦٣ در تهران به ثبت رسیده و بر اساس مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ١٣٧٠/٠٢/٣١ مرکز آن به اصفهان تغییر و در اداره ثبت اصفهان به ثبت رسیده است. شرکت صنایع شیمیایی ایران در تاریخ ١٣٧٥/١٢/١٢ در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است.
این شرکت در ابتدا فعالیت خود را برای تولید ٥٠ هزار تن الکیل بنزین خطی و ٤٦ هزار تن نرمال پارافین در شهرستان اصفهان آغاز نموده و در سال ١٣٨٢ با اجرای طرح توسعه ظرفیت تولید الکیل بنزین خطی در این شرکت به ٧٥ هزار تن و نرمال پارافین به ١٤٠ هزارتن در سال بالغ گردیده است.
سرمایه ۴,۶۲۹ میلیارد ریال
آدرس خیابان آفریقا، خیابان شهید سعیدی -شماره ١٦
تلفن ۲۲۰۵۳۴۱۸
نمابر ٢٢٠٥٩٨٦٨
تارنما www.iciiclab.com
پست الکترونیکی info@iciiclab.com

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات