Tuesday 11 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

درج ۵ شرکت سرمایه­ گذاری استانی در بازار دوم بورس تهران

بورسنا: پنج شرکت سرمایه­ گذاری استان آذربایجان غربی، اردبیل، یزد، بوشهر و کرمانشاه به عنوان نوزده تا بیست و سومین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شدند.به گزارش بورسنا به نقل ازاخباربانک، با موافقت هیات پذیرش، شرکت سرمایه­ گذاری استان آذربایجان غربی از ۲۵ شهریور با نماد “وساغربی” در پلاک ۵۶۷ و در گروه سرمایه­ گذاری­ ها با سرمایه ۱۵.۸ […]


بورسنا: پنج شرکت سرمایه­ گذاری استان آذربایجان غربی، اردبیل، یزد، بوشهر و کرمانشاه به عنوان نوزده تا بیست و سومین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شدند.
به گزارش بورسنا به نقل ازاخباربانک، با موافقت هیات پذیرش، شرکت سرمایه­ گذاری استان آذربایجان غربی از ۲۵ شهریور با نماد “وساغربی” در پلاک ۵۶۷ و در گروه سرمایه­ گذاری­ ها با سرمایه ۱۵.۸ هزار میلیارد تومان به عنوان نوزدهمین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در فهرست نرخ ­های بازار دوم بورس تهران درج شد.

همچنین شرکت سرمایه­ گذاری استان اردبیل از ۲۵ شهریور با نماد “وساربیل” در پلاک ۵۶۸ و در گروه سرمایه­ گذاری­ ها با سرمایه ۶.۳ هزار میلیارد تومان به عنوان بیستمین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در فهرست نرخ­ های بازار دوم بورس تهران درج شد.

شرکت سرمایه­ گذاری استان یزد نیز از ۲۵ شهریور با نماد “وسیزد” به عنوان بیست و یکمین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در پلاک ۵۶۹ و در گروه سرمایه­ گذاری­ ها با سرمایه ۵.۹ هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ ­های بازار دوم بورس تهران درج شد.

در این میان، شرکت سرمایه­ گذاری استان بوشهر هم از ۲۵ شهریور با نماد “وسبوشهر” به عنوان بیست و دومین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در پلاک ۵۷۰ و در گروه سرمایه­ گذاری­ ها با سرمایه ۴.۸ هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ­ های بازار دوم بورس تهران درج شد.

شرکت سرمایه­ گذاری استان کرمانشاه هم از ۲۵ شهریور با نماد “وسکرشا” به عنوان بیست و سومین شرکت سرمایه­ گذاری استانی در پلاک ۵۷۱ و در گروه سرمایه­ گذاری­ ها با سرمایه ۸.۵ هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ ­های بازار دوم بورس تهران درج شد.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات