Sunday 9 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

آیا بزرگترین رویداد موفق ملی و منطقه ای حوزه دام و طیور، قربانی طمع اشخاص و درگیریهای درون صنفی خواهد شد؟!

بورسنا: این روزها صنعتگران در بخش دام و طیور کشور روزهای سختی را سپری می کنند . کمبود و گرانی نهاده ها از یک سو و نایاب شدن بسیاری از داروها و واکسن های مصرفی از سوی دیگر سبب شده است تا نفس های این صنعت بزرگ کشور به شماره بیافتد .به گزارش بورسنا به نقل از دانانیوز، در چنین فضایی که شاید مهمترین دغدغه […]


بورسنا: این روزها صنعتگران در بخش دام و طیور کشور روزهای سختی را سپری می کنند . کمبود و گرانی نهاده ها از یک سو و نایاب شدن بسیاری از داروها و واکسن های مصرفی از سوی دیگر سبب شده است تا نفس های این صنعت بزرگ کشور به شماره بیافتد .
به گزارش بورسنا به نقل از دانانیوز، در چنین فضایی که شاید مهمترین دغدغه تولیدکنندگان و این پرتال تحلیلی-خبری پوشش رویدادهای مهم صنعت طیور در سطوح ملی و بین المللی باشد ، متاسفانه طی روزهای گذشته ، ایجاد کمپینی با ادعاها وشعارهای سلامت محور در راستای تضعیف جایگاه بزرگترین رویداد تجاری بین المللی صنعت دام و طیور در خاورمیانه که هر ساله در ایران برگزار می گردد و بزرگترین رویداد موفق حرفه ای ملی و منطقه ای را قربانی عقده های شخصی و کینه توزیهای صنفی خواهد کرد.
توجه داشته باشیم که در حال حاضر ، رویدادهای تجاری مختلف در سطوح ملی و حتی بین المللی در کشورهای متعددی در حال برگزاری است و دلیل عدم برگزاری رویدادهای بین المللی بزرگ صنعت دام و طیور در سطوح جهانی ، در درجه نخست ، لغو پروازهای بین المللی و روند قانونی طولانی قرنطینه برای جابجایی مسافران مابین کشورهای مختلف و سپس ، شرایط متفاوت اپیدمیولوژیک ( همه گیرشناسی ) این بیماری در کشورهای مختلف بوده است که عملا امکان تجمع این افراد و سپس بازگشت به کشورها را با مشکلات خاصی همراه می سازد .
در نهایت ، به طور حتم مدیران سازمان توسعه تجارت ، شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ، سازمان دامپزشکی و وزارت جهاد کشاورزی از نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران با توجه به شرایط حساس کنونی و وضعیت صنعت ، انتظار خاصی نخواهند داشت و تلاش برگزارکنندگان و شرکت های تجاری حاضر در این رویداد جهت پیگیری در برگزاری هرچه بهتر حرکت تخصصی و حرفه ای ملی و منطقه ای که امروز به درختی تنومند و پرثمری تبدیل شده است ، خود برگ زرین دیگری از تلاش فرزندان ایران برای تجلی زحمات یک ساله اخیر فعالین واقعی صنعت دام و طیور خواهد بود .
برگزار کنندگان این رویداد مهم بین المللی قویا بر این باورند که سلامتی تک تک فعالین صنعت دام و طیور بر تمامی جنبه های تجاری ارجحیت دارد و به طور حتم تلاش خواهند بود تا با حفظ تمامی پروتکل های بهداشتی این رویداد را که با مشقت فراوان به جایگاه کنونی رسیده است برگزار نمایند .
بورسنا: در نهایت ، به طور حتم مدیران سازمان توسعه تجارت ، شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ، سازمان دامپزشکی و وزارت جهاد کشاورزی از نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران با توجه به شرایط حساس کنونی و وضعیت صنعت ، انتظار خاصی نخواهند داشت و تلاش برگزارکنندگان و شرکت های تجاری حاضر در این رویداد بزرگ ملی و منطقه ای، خود برگ زرین دیگری از تلاش فرزندان ایران زمین برای ایجاد فضای مناسب در معرفی تلاشها و زحمات یک ساله اخیر فعالین واقعی صنعت دام و طیور بعنوان یکی از حوزه های کارآفرین و پراشتغال کشور، خواهد بود .
برگزار کنندگان این رویداد مهم بین المللی قویا بر این باورند که سلامتی تک تک فعالین صنعت دام و طیور بر تمامی جنبه های تجاری ارجحیت دارد و به طور حتم تلاش خواهند بود تا با حفظ تمامی پروتکل های بهداشتی این رویداد را که با مشقت فراوان به جایگاه کنونی رسیده است برگزار نمایند .
☆بورسنا: اطلاعات نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران- سال ۹۹
تاریخ شروع: شنبه ۹۹/۰۷/۰۵ (۰۹/۲۶/۲۰۲۰)
تاریخ پایان:سه شنبه ۹۹/۰۷/۰۸ (۰۹/۲۹/۲۰۲۰)
زمان بازدید:۱۰ صبح الی ۱۸
وب سایت: en.miladgroup.net
تلفن:۰۲۱-۴۴۴۴۸۲۱۶
فکس: ۰۲۱-۴۴۴۴۸۲۱۶
برگزار کننده: شرکت میلاد مبتکر شرق
۰۲۱-۴۴۴۴۸۲۱۶
info@miladgroup.net

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات