Tuesday 11 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 580
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
143 بازدید

استفاده از ظرفیت قوه قضائیه برای اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید/مصوبات این ستاد برای تمامی دستگاه‌ها و شبکه بانکی لازم الاجرا است

بورسنا: دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای جلب اعتماد بخش خصوصی از ظرفیت‌های قوه قضائیه برای اجرای مصوبات استفاده می‌کند. به گزارش بورسنا به نقل از ایسنا، میثم زالی در ارتباط تصویری با برنامه تیتر امشب شبکه خبر اظهار کرد: در ابتدای شش ماهه دوم سال جهش تولید کارگروه رفع موانع جهش تولید به دستور […]


بورسنا: دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای جلب اعتماد بخش خصوصی از ظرفیت‌های قوه قضائیه برای اجرای مصوبات استفاده می‌کند.

به گزارش بورسنا به نقل از ایسنا، میثم زالی در ارتباط تصویری با برنامه تیتر امشب شبکه خبر اظهار کرد: در ابتدای شش ماهه دوم سال جهش تولید کارگروه رفع موانع جهش تولید به دستور مقام معظم رهبری تشکیل شد.

وی با اعلام اینکه این کارگروه ظرفیت بالایی دارد و به سرعت کار را می تواند به پیش ببرد، تصریح کرد: اگر در جایی احتمالاً قوانین مخل تولید وجود دارد این کارگروه به فرمان مقام معظم رهبری می‌تواند ورود کند و این قوانین مخل تولید را مرتفع کند.

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با بیان اینکه ما به عنوان دولت برای فعالان بخش خصوصی باید جلب اعتماد کنیم، ادامه داد: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سال ۱۳۹۷ به موجب ماده ۲۱ قانون رفع موانع تولید ایجاد شد و ۱۲ وزیر و رییس سازمان دولتی عضو این ستاد هستند که حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی به عهده این ستاد است.

بورسنا: زالی با تأکید بر اینکه به حکم قانون، مصوبات این ستاد برای تمامی دستگاه‌ها و شبکه بانکی لازم الاجرا است، گفت: از ظرفیت دادستانی کل کشور و قوه قضاییه نیز استفاده می کنیم و کمیته حمایت قضایی را تشکیل دادیم که اجرای مصوبات ستاد را با کمک این کمیته پیگیری می‌کنیم.

وی اضافه کرد: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید جامع نگری لازم را دارند و باید انضباط لازم را به مجریان دستگاه‌های اجرایی ذیربط و شبکه بانکی با تعامل لازم بدهیم تا این مصوبات اجرا شود.

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور همچنین گفت: ۴۰۰ دادستان در سراسر کشور نیز برای اجرای صحیح مصوبات ستاد تسهیل با ما همکاری دارند و در صورت لزوم در موضوعات مربوطه ورود خواهند کرد.

زالی با اعلام اینکه خط قرمز ما تولید یک واحد تولیدی است، افزود: در یک شرایط حساس اقتصادی قرار داریم و در این شرایط باید تولیدکننده ها مورد حمایت قرار بگیرند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات