Monday 17 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

ممنوعیت نوسان‌گیری روزانه بورس و واکنش مردم!

بورسنا: با شروع معاملات امروز بازار سهام ناظر بازار از ممنوعیت نوسان‌گیری روزانه در بورس خبر داد که این محدودیت اعمال شده می‌تواند نوعی حمایت غیرمستقیم از بازار سهام باشد، اما واکنش مردم نسبت به این خبر چه بود؟ به گزارش بورسنا به نقل ازتجارت‌نیوز، با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص رشد ۱.۵ درصدی داشت اما به مرور زمان این رشد کاهش پیدا کرد […]


بورسنا: با شروع معاملات امروز بازار سهام ناظر بازار از ممنوعیت نوسان‌گیری روزانه در بورس خبر داد که این محدودیت اعمال شده می‌تواند نوعی حمایت غیرمستقیم از بازار سهام باشد، اما واکنش مردم نسبت به این خبر چه بود؟

به گزارش بورسنا به نقل ازتجارت‌نیوز، با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص رشد ۱.۵ درصدی داشت اما به مرور زمان این رشد کاهش پیدا کرد و حتی محتمل است به دلیل فشار عرضه در نمادهای شاخص‌ساز شاخص کل عقبگرد نیز داشته باشد.

اما امروز ناظر بازار از ممنوعیت نوسان‌گیری روزانه در بازار سهام خبر داد که این موضوع می‌تواند حمایتی غیر مستقیم از بازار سهام باشد.

توئیت‌های مردم را در ادامه بخوانید:

امروز که نوسان‌گیری ممنوع است چرا بازار منفی شد؟
«تو بورس ایران ما نمی‌گیم می‌خوان حمایت کنن، می‌گیم حالا یه چیزی گفتن تا ببینیم چی میشه.»

«نوسان‌گیری در بورس تا اطلاع ثانوی ممنوع شد، این شاید بتونه یه نوع حمایت باشه»

«اگر از من بپرسند مهم‌ترین ویژگی بازار سهام را بگو، به ۱ ثانیه نمی‌کشد که می‌گویم #نقدشوندگی اگر عزیزان سازمان بورس نگران #نوسان‌گیری بودند، بهتر بود مالیاتِ معاملات را بر اساس مدتِ نگهداریِ سهم تنظیم می‌کردند، هر چه مدت نگهداری کمتر، مالیات بیشتر»

«از امروز تو بورس ایران اگر سهمی بخری نمیتونی همون روز بفروشی! از اینجا تا وال استریت :)))))))) دو هفته دیگه میکنند یک هفته نمیتونی بفروشی چند وقت بعدشم میگن کلا نمیتونی بفروشی هر سهمی میخری پیش ما میمونه امانت تا بزرگ بشی عاقل بشی بهت بدم»

«یکی به من بگه نوسان گیری فقط تو بورس بده؟ دلار رو قبل نهار میخرن،وسط نهار میفروشن،بعد نهار میخرن

با این کارا جذابیتی برای بورس نمی مونه فقط یه شاخص مثبت می مونه که توش مثل پفک خالیه»

«امروز که الگوریتم ها خاموش هستند. امروز که نوسانگیری ممنوع است. پس چرا اکثر لیدرها در رنج منفی کشیدند . اتاق فکر در حال تئوری سازی . البته اگر سیبلی باقی مانده باشد . آیا فکر نمی کنید ریسک مدیریت در بازار بالا رفته؟»

بازار تاب رشد ندارد
عده‌ای از مردم وضعیت افزایش قیمت دلار و همچنین شاخص کل بازار سهام نگران شدند و به نظر می‌رسد بازارهای موازی با بازار سهام را امن‌تر از بازار سرمایه برای سرمایه‌گذاری می‌دانند.

«این روزا بورس رو با ذکر «مال دنیا ارزش نداره، مهم سلامتیه» چک میکنم»

«معامله گر می دونه دلار ٢٩٢۵٠ تومانی یعنی بحران! یعنی اگه بخوان کامل ورشکسته نشن باید اینو بیارن پایین و وقتی بیاد پایین سهم ها مجدد می ریزه! و اگه نیاد پایین دیگه در زمان ورشکستگی بورس بسیار پر خطره پس سرمایشو میکنه طلا و دلار نه سهام! سادست فکر کنید.»

همچنین یکی از کاربران با انتشار عکس زیر نوشت: «وضعیت بازار بورس در این لحظه نشان می‌دهد که این بازار تاب رشد ندارد.»

«شاخص کل #بورس در جایی ایستاده است که ۱۱ تیر ماه آن را دیده بود. آن روز #دلار ۱۸۰۰۰ تومان و امروز نزدیک به ۳۰۰۰۰ تومان است. رشد ۶۶ درصدی قیمت دلار و درجا زدن و سقوط بورس. آن رشد و این سقوط هیچ تناسبی ندارند.»

«زمانی که دلار ۱۱هزار تومان بود شاخص #بورس به یک میلیون واحد رسید اما اکنون که #دلار در آستانه ۳۰هزارتومانی شدن است شاخص بورس ۱.۶میلیون واحد است. یا باید شاخص بورس خودش را به دلار برساند یا باید قیمت دلار اصلاح شود که من به‌شخصه مورد دوم را محتمل نمی‌بینم.»

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات