Wednesday 5 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

فلسفه انتخاب عنوان شعار روز جهانی گردشگری در سال ۲۰۲۰

بورسنا: در سال جاری این روز جهانی با تاکید بر شرایط حساس فعلی که همه کشورها دنبال بازگرداندن رونق صنعت گردشگری خود هستند با نام “گردشگری و توسعه روستایی” نامگذاری شده است. به گزارش بورسنا به نقل از سبزوارنیوز ، در بخشی از بیانیه سازمان جهانی گردشگری برای تعیین شعار سال آمده است؛ در سال جاری این روز جهانی با تاکید بر شرایط حساس فعلی […]


بورسنا: در سال جاری این روز جهانی با تاکید بر شرایط حساس فعلی که همه کشورها دنبال بازگرداندن رونق صنعت گردشگری خود هستند با نام “گردشگری و توسعه روستایی” نامگذاری شده است.

به گزارش بورسنا به نقل از سبزوارنیوز ، در بخشی از بیانیه سازمان جهانی گردشگری برای تعیین شعار سال آمده است؛

در سال جاری این روز جهانی با تاکید بر شرایط حساس فعلی که همه کشورها دنبال بازگرداندن رونق صنعت گردشگری خود هستند با این عنوان نامگذاری شده است زیرا جوامع کوچک و روستایی هستند که این صنعت در آنها پایه‌های شغلی و اقتصادی قوی دارد.

در سال ۲۰۲۰ این وظیفه بر عهده دولت‌هاست که به این بخش برای بازگشت صنعت گردشگری خود تلاش بیشتری کرده و رفته‌رفته اثرات مخرب پاندمی کرونا را رفع کنند. این اقدام یکی از مهم‌ترین برنامه‌های سازمان ملل نیز خواهد بود.

در سراسر دنیا گردشگری به جوامع روستایی در جهت ایجاد فرصت‌های شغلی و موقعیت‌های مالی کمک می‌کند و به ویژه جوانان و بانوان از این اتفاق سود زیادی می‌برند.

این مساله با بیانیه دبیر کل سازمان ملل در این باره نیز همسو بوده است. جایی که وی گفت: برای جوامع کوچک، مردم بومی و بسیاری دیگر از جمعیت‌های کوچک، گردشگری وسیله‌ای برای پیشرفت و سودآوری است.

بورسنا: روز جهانی گردشگری امسال، شانسی دوباره برای شناختن تأثیر گردشگری در شهرهای کوچک و توانایی آن برای ساخت آینده‌ای بهتر است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات