Wednesday 16 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 867
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
179 بازدید

رشد ۹ هزار واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه آغازین معاملات سه شنبه (امروز)/سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام امروز ۱۵ مهرماه

بورسنا: امروز (سه شنبه؛ ۱۵ مهر) بازار سرمایه با افزایش تقاضا در اکثر گروه‌ها آغاز بکار کرد.به گزارش بورسنا به نقل از اخباربانک، در گروه ساختمانی ثبهساز با صف خرید، در صدر حجم و ارزش معاملات قرار دارد. در این گروه ثنوسان و ثشاهد همچنان صف فروش دارند. خودرویی‌ها امروز معاملاتی نوسانی را تجربه می‌کنند. خودرو٬ خساپا٬ خگستر٬ ختوقا و خپارس نماد‌های پر تقاضای گروه […]بورسنا: امروز (سه شنبه؛ ۱۵ مهر) بازار سرمایه با افزایش تقاضا در اکثر گروه‌ها آغاز بکار کرد.
به گزارش بورسنا به نقل از اخباربانک، در گروه ساختمانی ثبهساز با صف خرید، در صدر حجم و ارزش معاملات قرار دارد. در این گروه ثنوسان و ثشاهد همچنان صف فروش دارند.

خودرویی‌ها امروز معاملاتی نوسانی را تجربه می‌کنند. خودرو٬ خساپا٬ خگستر٬ ختوقا و خپارس نماد‌های پر تقاضای گروه اند. خمحرکه٬ خریخت٬ ختور٬ خمهر و خاذین نیز پر عرضه‌های گروه اند. خبهمن متعادل داد و ستد می‌شود.
بانکی‌ها امروز معاملاتی پر تقاضا را تجربه می‌کنند. وبملت٬ وتجارت٬ وپارس٬ ونوین و وپاسار از جمله نماد‌های مورد توجه گروه اند. وبصادر متعادل معامله می‌شود.

رشد ۹ هزار واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه آغازین معاملات امروز
شاخص کل بورس تهران در ساعت ۹:۱۰ در ارتفاع یک میلیون و ۴۹۹ واحد قرار گرفته است.

وبملت، خودرو و فملی بیش‌ترین تأثیر مثبت و نماد‌های تاپیکو شبندر و خمحرکه بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.کاهش ۵۰ درصدی ثبت‌نام در سجام با افت شدید شاخص بورس
با افت شدید شاخص بورس که تقریبا از اواسط مرداد آغاز شد اقبال عمومی به بورس به طور قابل‌توجهی کاهش پیدا کرده است.
کاهش ۵۰ درصدی ثبت‌نام در سجام با افت شدید شاخص بورس
به گزارش اخباربانک، با افت شدید شاخص بورس که تقریبا از اواسط مرداد آغاز شد اقبال عمومی به بورس به طور قابل‌توجهی کاهش پیدا کرده است.

براساس آمارهای شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، در شهریورماه سال جاری تعداد ثبت‌نامی‌ها در سامانه سجام به یک میلیون و ۴۷۸ هزار مورد رسیده که این تعداد نسبت به تعداد ثبت‌نامی‌های مردادماه کاهش ۵۰ درصدی و در مقایسه با ماه‌های تیر و خرداد نیز بین ۵۲ تا ۶۰ درصد کاهش نشان می‌دهد.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات