Sunday 9 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

بهبود ۳۴۲ درصدی تراز درآمدی ۱۳ بانک‌ بورسی و فرابورسی/ بانک‌ها مکلف به استعلام آنلاین احراز هویت افراد شدند!

بورسنا: سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: بانک‌ها و یا دستگاه‌هایی که نیازمند بررسی هویت افراد هستند، مکلفند به صورت آنلاین از این سازمان استعلام بگیرند. به گزارش بورسنا به نقل از پایگاه خبری بورس پرس،سیف‌الله ابوترابی درخصوص کسانی که تکمیل ثبت‌نام کارت ملی هوشمند را انجام داده‌ اما هنوز موفق به دریافت کارت آن نشده‌اند به ایسنا گفت: پس از تکمیل ثبت‌نام،اطلاعات افراد در سامانه […]


بورسنا: سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: بانک‌ها و یا دستگاه‌هایی که نیازمند بررسی هویت افراد هستند، مکلفند به صورت آنلاین از این سازمان استعلام بگیرند.

به گزارش بورسنا به نقل از پایگاه خبری بورس پرس،سیف‌الله ابوترابی درخصوص کسانی که تکمیل ثبت‌نام کارت ملی هوشمند را انجام داده‌ اما هنوز موفق به دریافت کارت آن نشده‌اند به ایسنا گفت: پس از تکمیل ثبت‌نام،اطلاعات افراد در سامانه ثبت احوال ثبت خواهد شد و برگه‌ای نیز به افراد پس از تکمیل ثبت‌نام تحویل داده می‌شود بنابراین مشکلی برای افراد در انجام کارهای اداری ایجاد نخواهد شد.

بورسنا:وی ادامه داد: از طرفی دستگاه‌های اداری می‌توانند از سامانه ثبت احوال برای احراز هویت فرد استعلام آنلاین و برخط داشته باشند اما گاهی اوقات برخی از نهادهای اداری از اطلاعات قبلی رونوشت می‌گیرند و برای احراز هویت افراد به آن مراجعه می‌کنند. در حقیقت آنها استعلام آنلاین نمی‌گیرند که ممکن است اطلاعات قبلی مغایر با اطلاعات فعلی فرد باشد.ابوترابی افزود: بانک ها مکلفند به صورت آنلاین و برخط برای احراز هویت افراد استعلام کنند و استعلام آفلاین معنا ندارد. همچنین سازمان ثبت‌احوال آمادگی دارد به صورت آنلاین پاسخگو باشد زیرا این سازمان آخرین تغییرات هویتی افراد را دارد.

بهبود ۳۴۲ درصدی تراز درآمدی ۱۳ بانک‌ بورسی و فرابورسی
بورسنا: بررسی صورتهای مالی ۱۳ بانک بورسی و فرابورسی نشان می‌دهد شکاف بین سود درآمد مشاع و سود علی‌الحساب پرداختی ۳۴۲ درصد بهبود یافته است.

به گزارش بورسنا به نقل از فارس، بررسی ارقام صورت سود و زیان ۱۳ بانک بورسی و فرابورسی نشان می‌دهد در مجموع تراز درآمدی بانک‌ها بهبود یافته و از سود مازاد پرداختی به سپرده‌گذاران به میزان قابل توجهی کاسته شده است.

مجموع سود علی‌الحساب پرداختی به سپرده‌ها در بازه‌ زمانی ۹ ماهه برای برخی بانک‌ها و ۶ ماهه برای چند بانک دیگر در سال جاری، ۷۵.۶ هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵.۵ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است. اما میزان درآمد مشاع بانک‌ها (درآمد ناشی از سود تسهیلات، وجه التزام، سود سرمایه‌گذاری و سپرده‌گذاری بانک) با ۹.۵ هزار میلیارد تومان افزایش به ۷۴.۳ هزار میلیارد تومان رسیده است.

در واقع شکاف بین سود درآمد مشاع و سود علی‌الحساب پرداختی از ۵.۳ هزار میلیارد تومان به ۱.۲ هزار میلیارد تومان کاهش یافته است.

بورسنا:در بین این ۱۳ بانک، مابه‌التفاوت درآمد مشاع از سود علی‌الحساب برای ۹ مورد مثبت و در ۴ بانک منفی است. بانک سرمایه که در ۶ ماهه سال گذشته ۱.۶ هزار میلیارد تومان سود مازاد پرداخت کرده بود،سال جاری ۷۴۳ میلیارد تومان بیشتر از سود علی‌الحساب پرداختی سود به دست آورده در واقع جریان درآمد و هزینه‌های مشاع این بانک اصلاح و بهبود یافته است.به نظر می‌رسد کاهش نرخ موثر سود سپرده و افزایش درآمد بانک‌ از محل وصول تسهیلات دلیل اصلی این افزایش درآمد بوده است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات