Monday 17 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 931
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
156 بازدید

خسرو آواز ایران با نوای ربنا جاوادانه شد / همایون شجریان: هزاردستان موسیقی را به دست طبیعت سپردیم!

بورسنا: مراسم خاکسپاری خسرو آواز ایران و استاد بی بدیل هنر ، صبح امروز با حضور ۱۵۰ نفری در آرامگاه فردوسی با نوای ربنا و گفته های همایون به مردم برگزار شد . به گزارش بورسنا به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، در حالی مردم تهران در حسرت برگزاری مراسم تشییع پیکر استاد محمدرضا شجریان ماندند و بعد از مراسم کوتاه صبح زود دیروز […]


بورسنا: مراسم خاکسپاری خسرو آواز ایران و استاد بی بدیل هنر ، صبح امروز با حضور ۱۵۰ نفری در آرامگاه فردوسی با نوای ربنا و گفته های همایون به مردم برگزار شد .

به گزارش بورسنا به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، در حالی مردم تهران در حسرت برگزاری مراسم تشییع پیکر استاد محمدرضا شجریان ماندند و بعد از مراسم کوتاه صبح زود دیروز خواندن نماز در بهشت زهرا ، دل و چشم به مشهد دادند که صبح امروز ، مراسم به خاکسپاری در توس برگزار شد.

در این رویداد و در غم و اندوه میلیون ها ایرانی از ورود حاضرین به آرامگاه فرودسی جلوگیری و اعلام شد این مراسم با حضور خانواده استاد و ظرفیت ۱۵۰ نفری برگزار می شود. به این ترتیب ، مشتاقان خسرو آواز با وجود پیاده روی یکی دو کیلومتری ، پشت دروازده های آرامگاه فرودسی ماندند.

بورسنا: براساس این گزارش، خاکسپاری زنده یاد شجریان که به دلیل جانمایی نامناسب و درخواست خانواده از جوار آرامگاه مهدی اخوان ثالث ، تغییر و به جنب موزه منتقل شده بود با خواندن مرغ سحر توسط همایون و بیتی از مژگان شجریان به پایان رسید و سپس مراسمی در جوار آرامگاه فردوسی و با سخنرانی همایون شجریان برگزار شد .

وی با اعلام اینکه هزاردستان موسیقی را به دست طبیعت سپردیم، خطاب به مردم گفت : اعتبار و آرامش ما از مردمی است که تشریف آوردند. ممنون که آمدید. معذرت می‌خواهم اگر امکان نبود که میلیون‌ها نفر، پدر را با دست خود به خاک بسپارند. دستان شما را می‌بوسم. آرزو می‌کنم همانطور که پدر برای شما می‌خواستند، پر از عشق باشید.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات