Wednesday 5 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

۱۷ بانک بورسی و دولتی و یک شرکت تازه وارد بورس تحریم شدند

بورسنا: آمریکا ۱۷ بانک بورسی و دولتی و شرکت حاضر در بازار سهام تامین سرمایه امین را با هدف اعمال فشار حداکثری بر ایران تحریم کرد .به گزارش بورسنا به نقل از اخباربانک، آمریکا در تصمیمی جدید و با هدف اعمال فشار حداکثری بر ایران و قطع همه مبادلات مالی ، اقدام به تحریم ۱۷ بانک بورسی و غیربورسی و شرکت تازه وارد بازار سهام […]


بورسنا: آمریکا ۱۷ بانک بورسی و دولتی و شرکت حاضر در بازار سهام تامین سرمایه امین را با هدف اعمال فشار حداکثری بر ایران تحریم کرد .
به گزارش بورسنا به نقل از اخباربانک، آمریکا در تصمیمی جدید و با هدف اعمال فشار حداکثری بر ایران و قطع همه مبادلات مالی ، اقدام به تحریم ۱۷ بانک بورسی و غیربورسی و شرکت تازه وارد بازار سهام یعنی تامین سرمایه امین ( که ۱۵ مرداد سال جاری وارد شده) کرد.

این بانک ها شامل بانک های حاضر در بورس و فرابورس پاسارگاد ، کارآفرین، خاورمیانه ، ایران زمین ، سامان، اقتصاد نوین ، حکمت ایرانیان ، سرمایه ، شهر ، گردشگری ، رسالت ، مهر ایران ، کشاورزی، مسکن ، رفاه کارگران، توسعه تعاون و بانک همکاری منطقه ای اسلامی هستند.

بورسنا: براساس این گزارش،استیون منوچین وزیر خزانه‌داری آمریکا با صدرو بیانیه ایی اعلام کرد: این اقدام مانع دسترسی نامشروع به دلار خواهد شد و تحریم ها تا زمان عدم حمایت تهران از فعالیت های تروریستی و پایان فعالیت های هسته ای ادامه دارد .

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات