Monday 14 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

بلاتکلیفی ورقابت منفی در قراردادهای خارجی؛سید حمید حسینی: ما در رابطه با کشورهای همسایه سیاست یکپارچه‌، اتاق فکر و تصمیم‌گیری هماهنگ نداریم! /در گمرکات خروجی نیز چندگانگی داریم!

بورسنا: سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: ما در رابطه با کشورهای همسایه سیاست یکپارچه‌ای نداریم تکلیف سیاست خارجی در کشورهای همسایه مشخص نیست، اتاق فکر و تصمیم‌گیری هماهنگ نداریم. به گزارش بورسنا، سید حمید حسینی در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره برخی کارشکنی‌ها در امضای قراردادهای اقتصادی با کشورها اظهار داشت: این اقدامات در اموری که دولت تصمیم‌گیری می‌کند یک نوع خیانت […]


بورسنا: سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: ما در رابطه با کشورهای همسایه سیاست یکپارچه‌ای نداریم تکلیف سیاست خارجی در کشورهای همسایه مشخص نیست، اتاق فکر و تصمیم‌گیری هماهنگ نداریم.

به گزارش بورسنا، سید حمید حسینی در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره برخی کارشکنی‌ها در امضای قراردادهای اقتصادی با کشورها اظهار داشت: این اقدامات در اموری که دولت تصمیم‌گیری می‌کند یک نوع خیانت ملی است و اگر در راستای رقابت انتخاباتی است، در واقع رقابت انتخاباتی نیست.

وی افزود: البته ما در رابطه با کشورهای همسایه سیاست یکپارچه‌ای نداریم، تکلیف سیاست خارجی در کشورهای همسایه مشخص نیست و اتاق فکر و تصمیم‌گیری هماهنگ نداریم. بخشی از کار دست وزارت خارجه و بخشی دست ارگان‌ها و نهادهای دیگر است و درواقع چندگانگی داریم. از طرف دیگر استانداران مرزی خود را در مسائل استان‌های مرزی دارای حق می‌دانند و دخالت و اظهارنظر می‌کنند، در گمرکات خروجی نیز چندگانگی داریم که در کار تجاری خود را نشان می‌دهد.

بورسنا: سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: مثلا اخیرا کمیسیون مشترک دو کشور ایران و عراق از وزارت صمت گرفته و به وزارت نیرو داده شد، زمانی وزارت خارجه با توجه به اهمیت عراق دنبال این بود که کمیسیون مشترک را در دست بگیرد ولی به وزارت نیرو داده شد و مشخص نیست که این وزارتخانه چقدر می‌تواند مباحث مربوط به عراق را پوشش دهد. البته اردکانیان اولین کسی بود که بعد از کرونا به عراق سفر کرد و بخشی از مطالبات را دریافت و قرارداد صادرات برق را امضا کرد.

وی درباره وضعیت دریافت مطالبات از عراق خاطرنشان کرد: ما غیر از عراق از ترکیه، عمان، کره و چین هم طلبکاریم، یکی از نقدها به همتی این بود که به این کشورها سفر کرده و راهی پیدا کند، با وعده و وعید، در عمل اعتبار بانک مرکزی زیر سوال می‌رود. البته سفر ایشان به عراق کار ارزشمندی است و امیدواریم با تغییر روسای بانک مرکزی و TBI این کشور و قول‌هایی که الکاظمی داده بود موفقیت‌هایی حاصل شود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات