Sunday 9 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

دیدگاهی از بهروز نقویان”نقش هوش مصنوعی در پیش بینی نرخ ارز “

بورسنا:هدف مشخص کردن یا تمایل به عدم حفظ روند رو به بالا یا پایین برای مدت طولانی مشخص می شود. به گزارش بورسنا، دکتر بهروز نقویان، پژوهشگر و متخخصص هوش مصنوعی و هوشمندسازی، در یادداشتی که برای بورسنا ارسال کرده آورده است: هوش مصنوعی با استفاده از الگوریتم ژنتیک خاص چند هدفه برای پیش بینی نرخ ارزمی باشد . هدف از این تحقیق پیش بینی […]


بورسنا:هدف مشخص کردن یا تمایل به عدم حفظ روند رو به بالا یا پایین برای مدت طولانی مشخص می شود.

به گزارش بورسنا، دکتر بهروز نقویان، پژوهشگر و متخخصص هوش مصنوعی و هوشمندسازی، در یادداشتی که برای بورسنا ارسال کرده آورده است:

هوش مصنوعی با استفاده از الگوریتم ژنتیک خاص چند هدفه برای پیش بینی نرخ ارزمی باشد . هدف از این تحقیق پیش بینی روند نرخ تغییر دلار آمریکا تا سه روز قبل از آخرین داده های موجود است. متغیر خروجی هوش مصنوعی طراحی شده پس از آن نرخ ارز روزانه دلار و فراوانی جمع آوری اطلاعات متغیرهای ورودی و خروجی روزانه است. با تجزیه و تحلیل داده ها می توان نتیجه گرفت که هوش مصنوعی توسعه یافته تا حد زیادی روند سه روزه نرخ ارز دلار را پیش بینی می کند.

ساخت پایگاه داده ها مورد استفاده برای آموزش هوش مصنوعی به سه مرحله زیر تقسیم شد: تجزیه و تحلیل داده ها، انتخاب متغیر ونهایتا مرحله جمع آوری داده ها که باید به اهداف زیر برسد:

منظم بودن در فراوانی جمع آوری داده ها توسط بازارها. همگنی بین اطلاعات ارائه شده به هوش مصنوعی و اطلاعات موجود برای مجریان بازار. پس از جمع آوری تمام داده ها ، ما به مرحله تجزیه و تحلیل آنها منتقل می کنیم، که هدف آن انتخاب داده هایی است که برای آموزش هوش مصنوعی در میان جمع آوری شده اولیه استفاده می شود. این مرحله بسیار مهم است ، زیرا ظرفیت یادگیری هوش مصنوعی به کیفیت اطلاعات ارائه شده بستگی دارد ، . در این مرحله ، مشاهده ضرایب همبستگی یا ضعف پذیری اجازه می دهد تا ماهیت روابط بین متغیرهای ورودی در نظر گرفته شود .

هدف وی از هوش مصنوعی پیش بینی روند نرخ ارز دلار آمریکا تا سه روز قبل از آخرین اطلاعات موجود است. هدف مشخص کردن یا تمایل به عدم حفظ روند رو به بالا یا پایین برای مدت طولانی مشخص می شود

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات