Monday 14 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1128
تاریخ انتشار : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
184 بازدید

اطلاعیه تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی بانک سرمایه / نظرسنجی بانک سرمایه از مشتریان خدمات بانکداری الکترونیک

بورسنا: شایان‌ذکر است این تسویه بر اساس ضوابط مقرر در دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (قانون تسهیل تسویه بدهکاران شبکه بانکی کشور) صورت می‌پذیرد. به گزارش بورسنا به نقل از سایت بانک سرمایه، این بانک در خصوص تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرده است: به اطلاع مشتریان ارجمند می‌رساند این بانک آماده پذیرش درخواست تسویه بدهی آن دسته […]


بورسنا: شایان‌ذکر است این تسویه بر اساس ضوابط مقرر در دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (قانون تسهیل تسویه بدهکاران شبکه بانکی کشور) صورت می‌پذیرد.

به گزارش بورسنا به نقل از سایت بانک سرمایه، این بانک در خصوص تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرده است:

به اطلاع مشتریان ارجمند می‌رساند این بانک آماده پذیرش درخواست تسویه بدهی آن دسته از بدهکاران بانکی است که مطالبات آن‌ها ناشی از تسهیلات ریالی بوده و قرارداد منعقده و ملاک محاسبه آن در سامانه سمات، صرفاً در بخش‌های اقتصادی کشاورزی، شکار و جنگلداری، شیلات، استخراج معادن، صنعت، ساختمان و تأمین برق، آب و گاز و باهدف ایجاد، توسعه، تأمین سرمایه در گردش و تعمیرات طبقه‌بندی‌شده باشد.

=================
نظرسنجی بانک سرمایه از مشتریان به‌منظور ارتقای کیفی خدمات بانکداری الکترونیک
براساس گزارش بورسنا به نقل از سایت بانک سرمایه، بانک سرمایه به‌منظور برآورد میزان رضایت مشتریان از خدمات خود در حوزه بانکداری الکترونیک، از مشتریان نظرسنجی و دیدگاه‌های آن‌ها را در این زمینه دریافت می‌کند.

به گزارش بورسنا، روابط عمومی بانک سرمایه اعلام کرده است: این بانک به‌منظور برآورد میزان رضایت مشتریان از خدمات خود درزمینه بانکداری الکترونیک، «طرح نظرسنجی‎ از مشتریان» را اجرا می‌نماید.

بورسنا: شایان‌ذکر است این طرح از سوی بانک مرکزی و باهدف آگاهی از نظرات مشتریان در خصوص خدمات بانکداری الکترونیک و تعیین اولویت‌ها در این زمینه انجام می‌شود و مشتریان ارجمند می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت بانک سرمایه به نشانی www.sbank.ir و دانلود پرسشنامه، نسبت به تکمیل آن اقدام نموده و سپس پرسشنامه تکمیل‌شده را تا روز سه‌شنبه مورخ ۶ آبان ماه به آدرس پست الکترونیکی بانک سرمایه (info@sbank.ir) ارسال نمایند.

پرسشنامه.docx

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات