Sunday 11 April 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1215
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
120 بازدید

روند صعودی بازار سهام؛چه کسانی بازیگران اصلی بازار سهام هستند؟!

بورسنا: با شروع معاملات امروز بازار سهام تقاضا در برخی نمادهای شاخص‌ساز افزایش یافت و به نوعی از ریزش جدی شاخص کل بازار سهام جلوگیری کرد. به گزارش بورسنا به نقل از تجارت‌نیوز، با شروع معاملات بازار سهام در حالی که روند نزولی بازار سهام طولانی شده بود اما امروز تقاضا به بورس بازگشت برخی از نمادها با افزایش تقاضا روندی صعودی پیش گرفتند. با […]


بورسنا: با شروع معاملات امروز بازار سهام تقاضا در برخی نمادهای شاخص‌ساز افزایش یافت و به نوعی از ریزش جدی شاخص کل بازار سهام جلوگیری کرد.

به گزارش بورسنا به نقل از تجارت‌نیوز، با شروع معاملات بازار سهام در حالی که روند نزولی بازار سهام طولانی شده بود اما امروز تقاضا به بورس بازگشت برخی از نمادها با افزایش تقاضا روندی صعودی پیش گرفتند.

با اینکه شاخص کل بعد از گذشت ۲۰ دقیقه از شروع معاملات بازار سهام روندی نزولی داشت اما عرضه و تقاضا به تعادلی نسبی در بازار سهام رسیدند و شاخص کل با نزول ۱.۲ درصدی به یک میلیون و ۳۲۳ هزار واحد رسید.

به نظر می‌رسد روند بازار سهام تا انتخابات آمریکا نوسانی باشد و برای همین بهبود روند بازار سهام امروز دلیل بر تعادل بازار سهام یا تخلیه جو هیجانی بازار نیست، بلکه واکنشی تکنیکال و منطقی به ریزش‌های زیاد بازار سهام است.

بازیگران اصلی بازار سهام حقیقی‌ها هستند و حقوقی‌ها اصلا نه توان حمایت دارند و نه حمایت می‌کنند و اگر در برخی مواقع صف‌های فروش جمع شدند به دلیل الزام بازارگردانی برخی شرکت‌ها بود.

رود بازار سهام به دلیل مجهول بودن قیمت دلار و انتخابات آمریکا بازار سهام انتظار انتخابات آمریکا و مشخص شدن نتیجه را می‌کشد تا در مقابل هر نتیجه‌ای واکنش نشان دهد.

بورسنا: روند بازار سهام امروز به مراتب بهتر از روزهای قبل است و سهامداران حقیقی در حال خرید در نمادهای بزرگ و بنیادین هستند.

تعداد ۶۵ نماد به ارزش ۹۴۴ میلیارد تومان صف خرید دارند و تعداد ۴۲۱ نماد به ارزش ۵.۴۰۴ میلیارد تومان صف فروش دارند.

به نظر می‌رسد روند مثبت بازار امروز پایدار نیست دوباره جو هیجانی بازار سهام باعث افزایش عرضه خواهد شد.

نمادهای فولاد، فملی و شپنا تاثیرگذارترین نمادها بر روند منفی بازار سهام امروز بودند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات