Monday 17 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1320
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸
153 بازدید

بسته حمایتی وزارت اقتصاد؛ تثبیت سقف ۱۵ درصدی نرخ سود بانکی!

بورسنا: مشاور وزیر اقتصاد از ارائه بسته های پیشنهادی این وزارتخانه با هدف حمایتهای مالیاتی، کاهش ذخیره قانونی بانکها برای تامین مالی ارزان و تعیین سقف ۱۵ درصدی نرخ سود سپرده بانکی خبر داد. به گزارش بورسنا به نقل از تسنیم، مهدی میراشرفی مشاور وزیر اقتصاد، در خصوص بسته پیشنهادی وزارت اقتصاد گفت: وزارت اقتصاد با توجه به سیاست های پولی و‌مالی، بسته هایی تهیه […]


بورسنا: مشاور وزیر اقتصاد از ارائه بسته های پیشنهادی این وزارتخانه با هدف حمایتهای مالیاتی، کاهش ذخیره قانونی بانکها برای تامین مالی ارزان و تعیین سقف ۱۵ درصدی نرخ سود سپرده بانکی خبر داد.

به گزارش بورسنا به نقل از تسنیم، مهدی میراشرفی مشاور وزیر اقتصاد، در خصوص بسته پیشنهادی وزارت اقتصاد گفت: وزارت اقتصاد با توجه به سیاست های پولی و‌مالی، بسته هایی تهیه و به هیات دولت ارائه کرد که شامل حمایتهای مالیاتی، کاهش ذخیره قانونی بانکها برای تامین مالی ارزان و تعیین سقف ۱۵ درصدی نرخ سود سپرده بانکی بوده است.

وی افزود: نرخ تورم ایران از سال۹۷ روند صعودی داشت و مهر سال جاری با تورم ماهانه هفت درصدی یک رکورد ثبت شد.

میراشرفی ادامه داد: مشکل اصلی در اقتصاد، هدایت نقدینگی به سمت تولید است . یکی‌از ابزار های مهم این حوزه ، مالیات بر عایدی سرمایه است که در دستور کار قرار دارد.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات