Wednesday 5 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1487
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
154 بازدید

چه تحریم‌هایی تعلیق خواهند شد؟/ بایدن به دنبال بازگشت فوری به برجام!

بورسنا: «آموس هاچسن» مشاور سابق جو بایدن مدعی شد، بایدن قصد دارد در مدت زمان کوتاهی به توافق هسته‌ای بازگردد اما به دنبال تغییراتی در برخی بندها مانند زمان انقضای برجام نیز است.جو بایدن به گزارش بورسنا، یک مشاور ارشد سابق جو بایدن در مصاحبه با یک شبکه صهیونیستی مدعی شد که بازگشت به برجام در اولویت دستور رئیس جمهور بعدی آمریکا خواهد بود و […]


بورسنا: «آموس هاچسن» مشاور سابق جو بایدن مدعی شد، بایدن قصد دارد در مدت زمان کوتاهی به توافق هسته‌ای بازگردد اما به دنبال تغییراتی در برخی بندها مانند زمان انقضای برجام نیز است.
جو بایدن

به گزارش بورسنا، یک مشاور ارشد سابق جو بایدن در مصاحبه با یک شبکه صهیونیستی مدعی شد که بازگشت به برجام در اولویت دستور رئیس جمهور بعدی آمریکا خواهد بود و بایدن قصد دارد بلافاصله بعد از در اختیار گرفتن قدرت آن را در زمان کوتاهی پیش ببرد.

براساس گزارش تایمز اسرائیل، «آموس هاچسن» در مصاحبه با کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی افزود: «من معتقدم که در ماه اول ریاست جمهوری بایدن شاهد پیوستن کامل آمریکا دولت وی به برنامه جامع اقدام مشترک خواهیم بود که به معنی تعلیق برخی از تحریمهای مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران خواهد بود که طی سه سال گذشته اعمال شده است..»

بورسنا: هاچسن که در دولت «باراک اوباما» رئیس جمهور پیشین آمریکا مسئول تحریمهای مربوط به بخش انرژی ایران در وزارت خارجه آمریکا بود اضافه کرد، بایدن همچنین به دنبال برخی تغییرات در برجام مانند تاریخ انقضای آن است.

بپیش از این «دن کِرتزِر» سفیر سابق آمریکا در فلسطین اشغالی گفته، بایدن پیش از اقدام درباره توافق هسته‌ای با ایران، با تل‌آویو مشورت خواهد کرد. منبع: فارس

=======

بایدن با ایران چه خواهد کرد؟
این سوالی است که از ابتدای کاندیداتوری بایدن در انتخابات آمریکا، ناظران و کارشناسان مختلف با استناد به رویکرد‌ها و اظهارنظر‌های نامزد دموکرات‌ها به آن پاسخ داده‌اند. جو بایدن بار‌ها در جریان همایش‌های تبلیغاتی خود اعلام کرده یکی از اولین اقداماتش بازگشت به برجام خواهد بود، اما به شرطی که ایران به تعهداتش در این توافق پایبند باشد.

نشریه آمریکایی اکسیوس در پاسخ به این سوال پیش بینی کرده نجات برجام در صدر اولویت‌های سیاست خارجی بایدن قرار بگیرد. الیزابت پالمر هفته گذشته یادداشتی در سی بی اس نوشته و به اظهار نظر ظریف درباره جو بایدن اشاره کرده است. بر اساس این گزارش ظریف به سی بی سی گفته جمهوری اسلامی ایران ترجیح می‌دهد بایدن پیروز شود.

ظریف در گفتگو با این رسانه آمریکایی تاکید کرده برای ایران هیچ فرقی نمی‌کند چه کسی پیروز شود، اما زمانی که خبرنگار به او فشار آورده پاسخ داده بیانیه‌های کمپین بایدن به نظر قابل اعتماد‌تر می‌رسد، اما باید صبر کرد و دید چرا که دولت‌ها اصولا همان چیزی نیستند که در ستاد‌های انتخاباتی گفته می‌شود.

ظریف همچنین گفته: آنچه برای ایران مهم است این است که ببینیم کاخ سفید بعد از انتخابات چطور رفتار می‌کند نه اینکه چه وعده‌ها و شعار‌هایی داده است. ظریف در گفتگو با سی‌بی‌اس گفته بازگشت به تعاملات با آمریکا به معنای مذاکره مجدد نیست. اگر ایران می‌خواست مذاکره مجدد انجام دهد در این چهار سال با ترامپ وارد مذاکره شده بود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات