Wednesday 16 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

با حضور رئیس جمهوری؛ مراسم افتتاح ۱۵۵۰ طرح آموزشی و تربیتی کشور

بورسنا: مراسم افتتاح ۱۵۵۰ طرح آموزشی، تربیتی و رفاهی در سراسر کشور همراه با سه طرح بیمارستانی با حضور رئیس جمهور و بصورت تصویری آغاز شد. به گزارشبورسنا به نقل از شبکه خبر، این طرح‌ها شامل ۱۴۲۲ طرح آموزشی با ۸۰۵۱ کلاس درس، ۱۲۴ طرح تربیتی و ۴ طرح رفاهی است که با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۶۳۷ میلیارد تومان تکمیل و آماده بهره […]


بورسنا: مراسم افتتاح ۱۵۵۰ طرح آموزشی، تربیتی و رفاهی در سراسر کشور همراه با سه طرح بیمارستانی با حضور رئیس جمهور و بصورت تصویری آغاز شد.

به گزارشبورسنا به نقل از شبکه خبر، این طرح‌ها شامل ۱۴۲۲ طرح آموزشی با ۸۰۵۱ کلاس درس، ۱۲۴ طرح تربیتی و ۴ طرح رفاهی است که با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۶۳۷ میلیارد تومان تکمیل و آماده بهره برداری شده است.

طرح‌های آموزشی، تربیتی و رفاهی در یک میلیون و ۱۰۰ هزار مترمربع زیربنا احداث شده است و خیرین مدرسه ساز بیش از هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان از هزینه ساخت آن را تامین کرده اند.

در این طرح‌ها بیشترین تعداد مدارس در استان‌های خراسان رضوی، تهران و سیستان بلوچستان ساخته شده است.
افتتاح طرح‌های آموزشی و تربیتی در کل کشور است و چهار طرح رفاهی در استان‌های تهران، کرمان، فارس و اردبیل راه اندازی می‌شود.

سه طرح بیمارستانی هم که در این مراسم به بهره برداری می‌رسد، شامل بیمارستان ۱۴۹ تختخوابی سینا زرند کرمان، ۲۳۱ تختخوابی امیرالمومنین (ع) قم و طرح توسعه بیمارستان ۳۸۰ تختخوابی هاشمی نژاد مشهد است که با اعتبار حدود ۵۳۰ میلیارد تومان آماده بهره برداری شده است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات