Sunday 9 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1674
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱:۳۳
138 بازدید

فیفا،اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران را تایید کرد!

بورسنا: فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) روند برگزاری مجمع و تدوین اساسنامه و قوانین انتخاباتی فدراسیون فوتبال ایران را تایید.به گزارش بورسنا به نقل از ایرنا، فدراسیون فوتبال ایران خبر داد که فدراسیون بین‌المللی فوتبال با ارسال نامه‌ای به دبیرکل فدراسیون فوتبال ضمن اعلام وصول، روند برگزاری مجمع، اساسنامه و قوانین انتخاباتی را برای تصویب در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال تایید کرد.مجمع فدراسیون فوتبال قرار است […]


بورسنا: فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) روند برگزاری مجمع و تدوین اساسنامه و قوانین انتخاباتی فدراسیون فوتبال ایران را تایید.
به گزارش بورسنا به نقل از ایرنا، فدراسیون فوتبال ایران خبر داد که فدراسیون بین‌المللی فوتبال با ارسال نامه‌ای به دبیرکل فدراسیون فوتبال ضمن اعلام وصول، روند برگزاری مجمع، اساسنامه و قوانین انتخاباتی را برای تصویب در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال تایید کرد.
مجمع فدراسیون فوتبال قرار است هشتم آذرماه و به صورت آنلاین برگزار شود. فیفا از فدراسیون فوتبال ایران خواسته که ظرف مدت ۱۰ روز پس از برگزاری مجمع، نقشه راه برگزاری انتخابات طبق اساسنامه و قوانین انتخاباتی برای فیفا ارسال شود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات