Sunday 9 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

تمدید مجوزهای تولیدی صنایع‌دستی تا پایان امسال

بورسنا: مدیرکل حمایت از تولید صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تمدید همه مجوز‌های صنایع‌دستی خبر داد. به گزارش بورسنا به نقل ازخبرگزاری صدا و سیما، فرهاد فلاح گفت: در مکاتبه انجام شده با دستگاه‌های مختلف از جمله سازمان تأمین اجتماعی، اعتبار همه مجوز‌های تولیدی صنایع‌دستی تا پایان امسال تمدید شد و در این خصوص نیز مدیرکل امور بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی […]


بورسنا: مدیرکل حمایت از تولید صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تمدید همه مجوز‌های صنایع‌دستی خبر داد.

به گزارش بورسنا به نقل ازخبرگزاری صدا و سیما، فرهاد فلاح گفت: در مکاتبه انجام شده با دستگاه‌های مختلف از جمله سازمان تأمین اجتماعی، اعتبار همه مجوز‌های تولیدی صنایع‌دستی تا پایان امسال تمدید شد و در این خصوص نیز مدیرکل امور بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی این موضوع را به ادارات استانی ابلاغ کرده است.
وی افزود: همچنین تا روز شنبه ۱۷ آبان، ۱۲ هزار و ۶۵۰ پرونده با حجم اشتغال ۲۱ هزار و ۴۶۵ نفر و با میزان اعتبار ۱۲۴ میلیارد تومان تسهیلات کرونا از طریق ثبت‌نام در سامانه کارا پرداخت شده است.
مدیرکل دفتر حمایت از تولید وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اعلام کرد: مبلغ ۲۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تقاضای دریافت تسهیلات نیز در مراحل بررسی و پرداخت از سوی بانک‌های عامل قرار دارد.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات