Sunday 16 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1871
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
143 بازدید

هدایت سرمایه‌گذاری به صنایع اولویت دار؛فهرست ۲۱۰ کالای مهم با امکان بومی سازی و صنایع اولویت دار

بورسنا: معاون وزارت صنعت از انتشار فهرست ۲۱۰ فرصت سرمایه‌گذاری با هدف اجرای طرح هدایت سرمایه‌گذاری به صنایع اولویت دار و دارای امکان داخلی سازی خبر داد. به گزارش بورسنا به نقل از بورس پرس، سعید زرندی در خصوص فرصت‌های سرمایه‌گذاری به ایسنا گفت: در راستای اجرای طرح هدایت سرمایه‌گذاری به صنایع اولویت دار، فهرست ۲۱۰ کالای مهم دارای امکان بومی سازی به عنوان فرصت‌های […]


بورسنا: معاون وزارت صنعت از انتشار فهرست ۲۱۰ فرصت سرمایه‌گذاری با هدف اجرای طرح هدایت سرمایه‌گذاری به صنایع اولویت دار و دارای امکان داخلی سازی خبر داد.

به گزارش بورسنا به نقل از بورس پرس، سعید زرندی در خصوص فرصت‌های سرمایه‌گذاری به ایسنا گفت: در راستای اجرای طرح هدایت سرمایه‌گذاری به صنایع اولویت دار، فهرست ۲۱۰ کالای مهم دارای امکان بومی سازی به عنوان فرصت‌های سرمایه‌گذاری منتشر شده که اینجا قابل مشاهده است.

وی افزود: همچنین نامه‌ای از سوی معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت به قائم مقام بانک مرکزی و معاون بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی، ارسال و توصیه شد بانک‌ها بر اساس این فهرست، تسهیلات دهند.

زرندی ادامه داد: باتوجه به اهمیت مصرف بهینه منابع جهت سرمایه گذاری های جدید، اولویت‌های سرمایه گذاری شامل طرح‌های جدید صنعتی و معدنی، طرح‌های نیمه تمام آماده مشارکت با واگذاری، فرصت سرمایه‌گذاری با رویکرد جایگزینی واردات و … شناسایی شده و از طریق زبانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صفحه اصلی سامانه بهین یاب برای عموم ذی‌نفعان قابل دسترسی است و مرتبا به روز رسانی خواهد شد.

عنوان فرصت‌های سرمایه‌گذاری منتشر شده در اینجا قابل مشاهده است

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات