Monday 14 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1956
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
172 بازدید

قانون مالیات بر ارزش افزوده لازم‌ الاجراست!/تشکیل پرونده مالیاتی برای صاحبان کارتخوان

بورسنا: معاون درآمد‌های مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب سال ۱۳۸۷ برای تمام فعالان اقتصای لازم‌الاجراست.به گزارش بورسنا به نقل از شبکه خبر،محمد مسیحی در گفت‎وگو با شبکه خبر، ضمن تکذیب خبر حذف قانون مالیات بر ارزش افزوده گفت: این قانون لازم‌الاجراست و یکی از پایه‌های محکم و با اهمیت تأمین مالی دولت و شهرداری‌ها محسوب می‌شود. وی افزود: […]


بورسنا: معاون درآمد‌های مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب سال ۱۳۸۷ برای تمام فعالان اقتصای لازم‌الاجراست.
به گزارش بورسنا به نقل از شبکه خبر،محمد مسیحی در گفت‎وگو با شبکه خبر، ضمن تکذیب خبر حذف قانون مالیات بر ارزش افزوده گفت: این قانون لازم‌الاجراست و یکی از پایه‌های محکم و با اهمیت تأمین مالی دولت و شهرداری‌ها محسوب می‌شود.

وی افزود: اصلاحات قانون مالیات بر ارزش افزوده، اکنون مجلس شورای اسلامی در مرحله رفع ایرادات شورای نگهبان است و تا زمانی که آن قانون دائمی و تصویب نهایی شود، قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب سال ۱۳۸۷ برای تمام فعالان اقتصادی لازم‌الاجراست.

معاون درآمد‌های مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور با تأکید بر اینکه مجلس این قانون را روز ۲۷ آبان تمدید کرد، گفت: فعالان اقتصادی که مشمول نظام مالیاتی و ارزش افزوده هستند، مکلفند در زمان عرضه کالاها و ارائه خدمات، از خریداران مالیات و عوارض دریافت و با رعایت قانون به حساب سازمان امور مالیاتی واریز کنند.

========

تشکیل پرونده مالیاتی برای صاحبان کارتخوان
بورسنا:معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی از تشکیل پرونده مالیاتی برای تمامی صاحبان کارت‌خوان خبر داد.
به گزارش بورسنا به نقل از شبکه خبر،مهران محرمیان معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی در صفحه شخصی خود نوشت: ماده ۱۱ قانون پایانه‌های فروشگاهی پس از ماه‌ها برنامه ریزی با سازمان امور مالیاتی وارد فاز اجرایی شد.

برای کلیه صاحبان کارتخوان که مودی مالیاتی نیستند با تکمیل و صحت سنجی اطلاعات، پرونده مالیاتی تشکیل خواهد شد. بانک مرکزی و سازمان امور مالیاتی برای جلوگیری از فرار مالیاتی هماهنگی کامل دارند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات