Sunday 9 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 2195
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
160 بازدید

فرصتی دیگر؛ آغاز معاملات ثانویه صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم

بورسنا: بالاخره انتظار‌ها به سرآمد و معاملات ثانویه صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم (پالایش) از امروز سه شنبه ۱۱ آذر در بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد. به گزارش بورسنا به نقل از صداوسیما، آغاز معاملات ثانویه صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکمبه گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری صداو سیما به نقل از بازارسرمایه، مدیریت ابزار‌های نوین مالی شرکت بورس اوراق بهادار تهران در پیام ناظر این نماد، اعلام […]


بورسنا: بالاخره انتظار‌ها به سرآمد و معاملات ثانویه صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم (پالایش) از امروز سه شنبه ۱۱ آذر در بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد.

به گزارش بورسنا به نقل از صداوسیما، آغاز معاملات ثانویه صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکمبه گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری صداو سیما به نقل از بازارسرمایه، مدیریت ابزار‌های نوین مالی شرکت بورس اوراق بهادار تهران در پیام ناظر این نماد، اعلام کرد: تمامی اشخاص دارنده واحد‌های این صندوق، برای انجام معاملات ثانویه باید با طی فرآیند‌های مربوط، اقدام به اخذ کد بورسی کنند، همچنین اشخاصی که واحد‌های صندوق به پرتفوی سرمایه گذاری آن‌ها اضافه نشده، لازم است درخواست تغییر کارگزار ناظر را برای کارگزار خود ارسال کنند.

بازگشایی نماد معاملاتی صندوق سرمایه گذاری پالایش یکم (پالایش) بدون دامنه نوسان بوده و زمان انجام معامله از ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱۲:۳۰ است، همچنین دوره سفارش‌گیری در نماد مذکور از ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱۲:۰۰ است.

این صندوق از نوع سرمایه‌گذاری در سهام با مدیریت غیرفعال بوده و تعداد واحد‌های سرمایه گذاری عادی پذیره نویسی شده آن ۱، ۳۲۴، ۱۷۳، ۳۴۸ واحد است. مبلغ اسمی هر واحد ۱۰۰،۰۰۰ ریال، مؤسس آن شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و متولی آن موسسه ارقام نگر آریا است.

همچنین، مدیر صندوق شرکت تامین سرمایه نوین، حسابرس آن موسسه حسابرسی بهراد مشار و بازارگردانش «مطاصندوق» است.

مدیر صندوق از ۵ درصد منابع نقد باقی مانده جهت انجام فعالیت بازارگردانی در قالب بازخرید واحد‌ها به نام صندوق استفاده خواهد کرد و شرایط بازارگردانی نیز با دامنه مظنه حداکثر ۵ درصد است. حداقل سفارش انباشته نیز برای این نماد ۰۰۰، ۵۰۰ واحد و حداقل معاملات روزانه ۰۰۰، ۰۰۰، ۲ واحد است.

همچنین حداقل تعداد واحد‌های قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی حقیقی/حقوقی، یک واحد است و حداکثر تعداد واحد‌های قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی حقیقی/ حقوقی: نامحدوداست.
نحوه تسویه و پایاپای معاملات نیز به روش۲ T+ است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات