Sunday 16 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

هشدار روسیه به ایران؛ طرح مجلس ایران تشدید تنش ها را درپی خواهد داشت!

بورسنا: «میخاییل اولیانوف» نماینده دائم روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی، خواستار ادامه اجرای پروتکل الحاقی در مورد بازرسی های آژانس توسط ایران شد. به گزارش بورسنا به نقل از ایرنا، ریانووستی نوشت: اولیانوف روز دوشنبه گفت: اگر ایران اجرای پروتکل الحاقی توافقنامه پادمان های آژانس بین المللی انرژی اتمی را متوقف کند شفافیت اقدامات این کشور کاهش خواهد یافت و وضعیت پیرامون این […]


بورسنا: «میخاییل اولیانوف» نماینده دائم روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی، خواستار ادامه اجرای پروتکل الحاقی در مورد بازرسی های آژانس توسط ایران شد.

به گزارش بورسنا به نقل از ایرنا، ریانووستی نوشت: اولیانوف روز دوشنبه گفت: اگر ایران اجرای پروتکل الحاقی توافقنامه پادمان های آژانس بین المللی انرژی اتمی را متوقف کند شفافیت اقدامات این کشور کاهش خواهد یافت و وضعیت پیرامون این کشور بشدت متشنج خواهد شد.

وی یادآوری کرد: پروتکل الحاقی جزء اصلی توافقنامه هسته ای است. این پروتکل اطمینان به ماهیت صلح آمیز برنامه هسته ای ایران را تامین می کند. اگر اجرای این پروتکل ازسوی ایران متوقف شود، فضای پیرامون این کشور بشدت متشنج می شود.و سطح شفافیت فعالیت های هسته ای ایران کاهش می یابد.

مقام روس افزود: همچنین بهانه های به مراتب بیشتری برای شایعه پراکنی مطرح خواهد شد که .

نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین خاطرنشان کرد که این مساله (توقف اجرای پروتکل الحاقی ازسوی ایران) ممکن است سبب بدتر شدن دورنمای بهبودی اوضاع پیرامون برجام شود.

اولیانوف گفت: ما بر این باوریم که ادامه اقدامات راستی آزمایی آژانس بین المللی انرژی اتمی در ایران که از نظر ابعاد بی سابقه است در وهله اول در راستای منافع تهران و جامعه جهانی است.

وی افزود: به همین خاطر می خواهیم امیدوار باشیم که قوه مقننه و مجریه حکومت ایران (در مورد پروتکل الحاقی به توافقنامه پادمان های آژانس) تصمیمات سنجیده و دقیق بگیرند.

نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین در واکنش به درخواست نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای اخراج بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از ایران در پاسخ به ترور شهید فخری زاده خاطرنشان کرد که در برخی موارد احساسات به یافتن راه حل کمکی نمی کند.

اولیانوف روز یکشنبه در توئیتر نوشت: در ارتباط با ترور دانشمند ایرانی، شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران خواستار توقف اجرای پروتکل الحاقی و توقف بازرسی‌های آژانس بین المللی انرژی اتمی در ایران شدند.

وی افزود: علت و انگیزه این تقاضا قابل درک است اما احساسات و هیجانات همیشه به یافتن راه حل های درست کمک نمی‌کند. پروتکل الحاقی در جهت منافع همه از جمله تهران است.

بورسنا: تروریست‌های بیگانه عصر جمعه هفتم آذر ماه جاری با کمین در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند در مسیر خودروی حامل “محسن فخری‌زاده” رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران طی عملیاتی انتحاری و مسلحانه، وی را به شهادت رساندند.

جمهوری اسلامی ایران رژیم صهیونیستی را متهم به سازماندهی این اقدام تروریستی خوانده است که در سالهای اخیر چند دانشمند هسته‌ای دیگر ایران را ترور کرده است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات