Monday 14 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

همیار آکادمی؛ دوره” کسب درآمد از اینستاگرام” با تدریس علی حاجی‌محمدی

بورسنا: واقعا ۵۰ میلیون ایرانی را کجا میتوانید در یک محل پیدا کنید؟خیر، ۵۰ میلیون، هیچ کجا جمع نیستند، فقط در اینستاگرام می‌توانید ۵۰ میلیون مخاطب را یکجا داشته باشید و با مشارکت همه‌ی آنها درآمدزایی کنید یا درآمد فعلی خود را افزایش دهید. به گزارش بورسنا (بخش فضای مجازی)، علی حاجی محمدی مدیریت پرتلاش همیارآکادمی در پاسخ به این سوال که چرا دوره آموزش اینستاگرام را طراحی […]


بورسنا: واقعا ۵۰ میلیون ایرانی را کجا میتوانید در یک محل پیدا کنید؟خیر، ۵۰ میلیون، هیچ کجا جمع نیستند، فقط در اینستاگرام می‌توانید ۵۰ میلیون مخاطب را یکجا داشته باشید و با مشارکت همه‌ی آنها درآمدزایی کنید یا درآمد فعلی خود را افزایش دهید.

به گزارش بورسنا (بخش فضای مجازی)، علی حاجی محمدی مدیریت پرتلاش همیارآکادمی در پاسخ به این سوال که چرا دوره آموزش اینستاگرام را طراحی کردم، چنین بیان می کند:

حاجی محمدی: زمانی که یادگیری اینستاگرام را شروع کردم ۲ هزار نفر فالور داشتم و اولین هدفم رسیدن به ۱۰ هزار فالور بود، الان که به ۱۰۰ هزار فالور رسیدم متوجه شدم که دنیای اینستاگرام آخر ندارد و برای کار تخصصی که من هم یک فضای عالی است.
مدیر همیار آکادمی معتقد است: در نگاه اول دنیای اینستاگرام یک فضای سطحی و پر از شوخی است ولی در نگاه تخصصی دنیایی است که ذره ذره آن فرصت رشد و درآمدزایی دارد. برای طراحی این دوره از آموزش های ایرانی و خارجی که دیده‌ام و عمل کردن و حس کردن و تجربیاتی که بدست آوردم، استفاده کرده‌ام.

علی حاجی محمدی گفت: در دوره‌ی آموزش اینستاگرام با تمام وجود تجربیات تخصصی خودم را انتقال می‌دهم تا شما هم مثل چندین هزار نفری که جدی در اینستاگرام در حال کسب‌درآمد هستند، فعالیت خود را آغاز کنید. تجربیاتی که برخی از آنها از دل هزینه‌های ۲۰ میلیونی بیرون می‌آید. تجربه‌هایی که درآمدهای وحشتناکی برای من ساخته است. و حالا وقت آن است که شما این تجربیات را ببینید و یادبگیرید. در این دوره هم یادبگیرید هم فیلم آموزش اینستاگرام را بگیرید و کلی PDF های کمکی در مورد اینستاگرام هدیه بگیرید.

لازم به توضیح است که دوشنبه هفته آینده، علی حاجی محمدی، جدیدترین دوره آموزش کسب درآمد از اینستاگرام خود را آعاز می کند. می شود.
این دوره با آخرین تغییرات اینستاگرام و تجربیاتی که علی حاجی محمدی در پیج خودش کسب کرده، بروز شده و نکاتی رو داره که مطمئنیم هیچ جای دیگه بهش دسترسی ندارید.
با ثبت نام تا روز شنبه می تونید از هر چهار جلسه گفت و گوی آنلاین دوره استفاده کنید. پس همین الان ثبت نام کنید تا چیزی رو از دست ندید.
این دوره در چهار جلسه‌ی آموزشی + ۴ جلسه‌ی لایو ساده سازی برگزار خواهد شد.

محتوای دوره از لحظه ی خرید در اختیار شما قرار می گیرد

تقویم برگزاری لایوهای ساده سازی:

لایو اول ساده‌سازی: شنبه ۱۵ آذر از ساعت ۲۰ تا ۲۲

لایو دوم ساده‌سازی: دوشنبه ۱۷ آذر از ساعت ۲۰ تا ۲۲

لایو سوم ساده‌سازی: چهارشنبه ۱۹ آذر از ساعت ۲۰ تا ۲۲

لایو چهارم ساده‌سازی: شنبه ۲۲ آذر از ساعت ۲۰ تا ۲۲

لایو اختتامیه دوره: دوشنبه ۲۴ آذر از ساعت ۲۰ تا ۲۲

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات