Monday 17 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

نشست اوپک با دو روز تاخیر برگزار می شود

بورسنا: نشست سازمان کشور‌های صادرکننده نفت (اوپک) که قرار بود امروز برگزار شود، برای رایزنی‌های بیشتر اعضاء دو روز به تعویق افتاد.به گزارش بورسنا به نقل از شبکه خبر، نشست عادی و آنلاین وزیران نفت و انرژی اوپک دیروز برگزار شد و پیش بینی شده بود امروز ادامه یابد. قرار است اعضاء اوپک درباره تمدید توافق کاهش تولید تصمیم بگیرند.وزیر نفت گفت: نگرانی اصلی اعضای […]


بورسنا: نشست سازمان کشور‌های صادرکننده نفت (اوپک) که قرار بود امروز برگزار شود، برای رایزنی‌های بیشتر اعضاء دو روز به تعویق افتاد.
به گزارش بورسنا به نقل از شبکه خبر، نشست عادی و آنلاین وزیران نفت و انرژی اوپک دیروز برگزار شد و پیش بینی شده بود امروز ادامه یابد. قرار است اعضاء اوپک درباره تمدید توافق کاهش تولید تصمیم بگیرند.
وزیر نفت گفت: نگرانی اصلی اعضای اوپک از نحوه همکاری اعضای غیراوپک است.
برخی کارشناسان معتقدند اگر توافقی که در آوریل تصویب شده بود در نشست این هفته بازبینی نشود، تولید نفت اوپک پلاس در ژانویه ۲۰۲۱، حدود یک میلیون و نهصد هزار بشکه در روز افزایش پیدا می‌کند.
این اقدام احتمالا بازار جهانی را دچار مازاد عرضه و کاهش قیمت می‌کند. اوپک و متحدانش متشکل ازبیست و سه کشور، در اوج پاندمی ویروس کرونا و سقوط تقاضا، کاهش تولید تاریخی نه میلیون و هفتصد هزار بشکه در روز را اجرا کردند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات