Wednesday 16 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 2343
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
627 بازدید

مریم رمضانیان: صندوق سرمایه گذاری خصوصی ” سپیدار “اوایل دیماه می آید!

بورسنا: صندوق سرمایه گذاری خصوصی سپیدار با سرمایه ۳۵۰ میلیارد تومانی و پرداخت ۳۰ درصدی ، اوایل دی در بازار سرمایه عرضه می شود. به گزارش بورسنا به نقل از بورس پرس، شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج ( مدبران هما سابق ) در صدد عرضه صندوق سرمایه گذاری خصوصی به نام سپیدار در بازار سرمایه ایران شد که قرار است با عرضه ۷۰ درصد از سرمایه […]


بورسنا: صندوق سرمایه گذاری خصوصی سپیدار با سرمایه ۳۵۰ میلیارد تومانی و پرداخت ۳۰ درصدی ، اوایل دی در بازار سرمایه عرضه می شود.

به گزارش بورسنا به نقل از بورس پرس، شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج ( مدبران هما سابق ) در صدد عرضه صندوق سرمایه گذاری خصوصی به نام سپیدار در بازار سرمایه ایران شد که قرار است با عرضه ۷۰ درصد از سرمایه ۳۵۰ میلیارد تومانی این صندوق تازه تاسیس شرکت فرابورسی ویتانا ، اوایل دی انجام شود .

در این رابطه مریم رمضانیان رئیس هیات‌مدیره شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج و مدیر صندوق با اعلام توضیحاتی گفت : این اقدام بعد از مصوبه سال گذشته سازمان بورس و تعریف این ابزار جدید رخ می دهد . صندوق‌های سرمایه گذاری خصوصی بعد از تزریق منابع مالی به شرکت‌های عمدتا” کوچک و بهبود مدیریت و وضعیت ، بعد از ۳ تا ۵ سال اقدام به خروج از طریق فروش به سرمایه‌گذاران استراتژیک یا عرضه اولیه می کنند .

وی ادامه داد: این صندوق ها با قابلیت معاملات ثانویه ، دارای سهام عادی و ممتاز ( برای موسسین و با حق تعیین هیات مدیره ، مجمع و …) بوده و مناسب سرمایه گذاران آگاه تر و پر رسیک تر ، دارای نگاه بلندمدت و با انتظار بازدهی بیشتر است .

این مقام مسئول افزود : تمرکز و هدف صندوق سرمایه گذاری خصوصی سپیدار ، سرمایه‌گذاری در صنایع غذایی، دارویی، کشاورزی، آرایشی بهداشتی بوده و فهرستی از گزینه‌های جذاب سرمایه‌گذاری شناسایی کرده است. در روز پذیره نویسی هم متقاضیان ضمن پرداخت ۳۵ درصد ارزش هر واحد ، متعهد به تامین سرمایه‌ ۳۵۰ میلیارد تومانی بعد از فراخوان مدیر صندوق می شوند تا بعد از جذب منابع ، اقدام به خرید سهام شرکت‌های مدنظر شود.

بورسنا: به گفته رمضانیان ، شرکت مشاوره سرمایه گذاری ترنج درحالی از سال ۹۳ با نام سابق مدبران هما تاسیس شده که علاوه بر راه اندازی دو صندوق سرمایه سرو و افرا و ازارگردانی تاک، متولی صندوق سرمایه‌گذاری “جی‌آی‌اف” بوده که به یکی از بزرگ‌ترین صندوق‌های خارجی در بورس ایران تبدیل شده است .

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 5.00
[ 1 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات