Sunday 9 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 2356
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
141 بازدید

سه مصوبه مهم شورای عالی بورس

بورسنا: سخنگوی شورای عالی بورس در مورد جزییات جلسه شورای عالی بورس، گفت: سه موضوع مهم و اساسی در این جلسه به تصویب رسید. به گزارش بورسنا به نقل ازخبرگزاری دانشجو، حسن قالیباف اصل گفت: ۱۹۹ مین جلسه شورای عالی بورس دقایقی پیش و با سه مصوبه به پایان رسید. حسن قالیباف اصل، سخنگوی شورای عالی بورس در باره جزییات جلسه شورای عالی بورس، گفت: […]


بورسنا: سخنگوی شورای عالی بورس در مورد جزییات جلسه شورای عالی بورس، گفت: سه موضوع مهم و اساسی در این جلسه به تصویب رسید.

به گزارش بورسنا به نقل ازخبرگزاری دانشجو، حسن قالیباف اصل گفت: ۱۹۹ مین جلسه شورای عالی بورس دقایقی پیش و با سه مصوبه به پایان رسید.

حسن قالیباف اصل، سخنگوی شورای عالی بورس در باره جزییات جلسه شورای عالی بورس، گفت: سه موضوع مهم و اساسی در این جلسه به تصویب رسید.

وی تصریح کرد: پیشنهاد اصلاح موادی از دستورالعمل موضوع ماده ۱۸ آیین نامه اجرایی قانون بازار از نظر نگارشی و گزینش کلمات با بار معنایی جدید و الحاق بندهای جدیدی به آن در شورا مصوب شد.

سخنگوی شورای عالی بورس ادامه داد: همچین پیشنهادهای سازمان درباره سیاستگذاری در باره نحوه اجرای قانون بازار راجع به موارد عدم ارائه اطلاعات و عدم رعایت استاندارهای حسابداری ملی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصویب شد.

قالیباف اصل تصویب دستورالعمل طبقه بندی اطلاعات محرمانه و تعیین سطح دسترسی اشخاص را سومین موضوع مهم این جلسه دانست و تاکید کرد: امشب تحولات بازار سرمایه و وضع بازار در شورا مورد بررسی قرار گرفت و نحوه اجرایی شدن مصوبات شورا در این باره ارزیابی شد.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات