Wednesday 5 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

محمدهادی ضیغمی: بازرگانان و تولیدکنندگان ایرانی بازار سوریه را نمی‌شناسند!

بورسنا: رئیس مرکز فناوری‌های ایران در سوریه نیز در این نشست مسئله عبور و مرور به سوریه را یکی از موانع حضور مجموعه‌های تجاری ایران در سوریه دانست اظهار کرد: تا یکسال پیش بخشی از این مشکل برطرف شده بود اما شرایط کرونا مجدد آن را تشدید کرد. بورسنا به نقل از مهر، محمد هادی ضیغمی،عدم شناخت ظرفیتی‌های تجاری ایران در سوریه را یکی دیگر […]


بورسنا: رئیس مرکز فناوری‌های ایران در سوریه نیز در این نشست مسئله عبور و مرور به سوریه را یکی از موانع حضور مجموعه‌های تجاری ایران در سوریه دانست اظهار کرد: تا یکسال پیش بخشی از این مشکل برطرف شده بود اما شرایط کرونا مجدد آن را تشدید کرد.

بورسنا به نقل از مهر، محمد هادی ضیغمی،عدم شناخت ظرفیتی‌های تجاری ایران در سوریه را یکی دیگر از موانع موجود در مسیر تعاملات تجاری ایران و سوریه دانست و ابراز داشت: در حال حاضر حوزه تجهیزات ساختمانی نظیر شیرآلات ساختمانی و مصالح ساختمانی مانند سرامیک فعالیت خوبی در کشور سوریه دارند اما باید به این نکته توجه کنیم که این ظرفیت‌ها از گذشته ایجاد شده و جدید نیستند.

وی با تاکید بر اینکه ایران باید ظرفیت‌های تجاری و اقتصادی خود را در حوزه‌های مختلف به بازار سوریه معرفی کند تصریح کرد: از طرفی بسیاری از فعالان اقتصادی ایران نیز ظرفیت بازار سوریه را نمی‌شناسند و این کشور را صرفاً کشوری درگیر با جنگ و فاقد ظرفیت اقتصادی می‌دانند.

رئیس مرکز فناوری‌های ایران در سوریه ابراز داشت: لازم است رویدادهایی برگزار شود تا تجار ایرانی با حضور در سوریه و همچنین تجار سوری با حضور در ایران تعامل بیشتری با یکدیگر داشته و شناخت بیشتری از ظرفیت‌های هم داشته باشند.

ضیغمی با تأکید بر اینکه شرکت‌ها برای ورود به بازار سوریه باید به دنبال ارائه کالاهای باکیفیت باشند تصریح کرد: به این نکته توجه داشته باشیم که به جز ایران، سایر کشورها نیز به دنبال ورود به بازار این کشور هستند و زمینه رقابتی وجود دارد.

وی با تاکید بر لزوم ساخت مستندی باهدف معرفی صنایع ایرانی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا در حوزه رسانه، ظرفیت‌های اقتصادی و تجاری خود را به خوبی به بازار کشورهای منطقه و به‌ویژه محور مقاومت معرفی کنیم.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات