Sunday 9 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 2441
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
101 بازدید

با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه، کاهش خاموشی‌ها؛

افتتاح ۱۴ طرح صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو

بورسنا: چهارده طرح صنعت آب و برق به ارزش ۲۶۷ میلیارد تومان امروز در قالب سی و دومین هفته پویش هر هفته الف-ب_ایران به بهره برداری می‌رسد.؛

به گزارش بورسنا به نقل ازشبکه خبر، این طرح‌ها با حضور ویدئو گنفرانسی وزیر نیرو در استان‌های خراسان رضوی، سمنان و کردستان افتتاح خواهد شد.

از ۱۴ طرح در این ۳ استان، هشت طرح سهم استان خراسان رضوی، پنج طرح برای سمنان و یک طرح نیز در استان کردستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

طرح‌های استان خراسان رضوی، شامل افزایش پست ۱۳۲ کیلوولت بوعلی و خواجه ربیع، پارک آموزشی انتقال و فوق توزیع، افزایش ظرفیت پست ۱۳۲ کیلوولت موبیل ترشیز، نیروگاه بادی ۰.۶۶ مگاواتی خرگرد، دو نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در مشهد، آبرسانی به ۴۲ روستا و برق‌رسانی به دو روستا است.

بر این اساس، برق‌رسانی به یک روستا، پست ۶۳.۲۰ کیلوولت امیرکبیر، نوسازی پست ۶۳ شاهرود، واریانت خط ۴۰۰ کیلوولت علی‌آباد و توسعه، احداث، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های توزیع ۵ طرحی است که در استان سمنان به بهره برداری می‌رسد.

همچنین ارتقای ظرفیت نامی نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج به ظرفیت ۲۵ مگاوات تنها طرح آماده افتتاح در استان کردستان است که با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در قالب سی و دومین هفته پویش #هرهفتهالفب_ایران افتتاح می‌شود.

این طرح‌ها با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه، کاهش خاموشی‌های ناخواسته، تامین برق پروژه مسکن مهر، ایجاد ظرفیت جدید برق رسانی، رضایتمندی مشترکان، صرفه‌جویی در آب و گاز و برق‌رسانی به ۴۵ خانوار جمعیت روستایی به بهره‌برداری می‌رسد.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات