Monday 14 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 2676
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰
136 بازدید

هزینه لغو سفرهای اسنپ و تپسی

بورسنا: رانندگان و مسافران تاکسی‌های اینترنتی گاهی در مورد اینکه کدام‌یک سفر را لغو کنند با یکدیگر دچار اختلاف نظر می‌شوند، اخیرا پیامی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که هزینه لغو سفر از جیب مسافر می‌رود اما یک فعال صنفی این موضوع را رد کرده است.؛

به گزارش بورسنا به نقل از تجارت‌نیوز، در روزهای اخیر پیامی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود با این مضمون که لغو سفر از سوی مسافران تاکسی‌های اینترنتی، باعث می‌شود در سفر بعدی مبلغی در حدود دو هزار تومان بر کرایه آنها افزوده شود.

بر اساس این پیام، شرکت‌ها این مبلغ را از مسافران دریافت و به راننده قبلی که سفر او را کنسل کرده‌‌اند پرداخت می‌کنند.

این موضوع از آن جهت مورد توجه برخی از کاربران قرار گرفت که گاهی رانندگان اصرار دارند سفر از سوی مسافران لغو شود که تصور آنها این بود که این موضوع به دلیل ترس از کاهش امتیاز است. اما آیا موضوع به حق کنسلی باز می‌گردد؟

رضا الفت‌نسب، عضو هیات‌مدیره اتحادیه صنفی کسب و کارهای مجازی در گفتگو با شبکه خبر پرداخت این هزینه از جیب مسافران را رد کرد و توضیح داد: اگر مسافری درخواست سفری کرده باشد و پس از چند دقیقه آن را لغو کند، برخی از شرکت‌های تاکسی اینترنتی از پانصد تا دو هزار تومان به حساب راننده واریز می‌کنند.

او گفت: به هر حال راننده مسافتی را طی کرده است و باید هزینه استهلاک خودرو او محاسبه شود. اما این مبلغ از مسافران گرفته نمی‌شود و خود شرکت‌ها آن را به رانندگان پرداخت می‌کنند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات