Monday 14 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 2693
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
130 بازدید

اشتغالزایی به‌دنبال پیشرفت فعالیت اندیشکده تعاون؛

معاون فناوری رییس جمهوری: توسعه اقتصاد دانش‌بنیان به تغییر دیدگاه و فرهنگ نیاز دارد

بورسنا: معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: اقتصاد دانش بنیان هم فرهنگ جدیدی است که به کشور تزریق شده است لذا باید فرهنگ و دیدگاه‌ها تغییر کند تا توسعه اتفاق بیفتد./ اندیشکده تعاون نیز حلقه واسط دستگاه حاکمیتی و مجامع علمی در سطوح علمی و انجام مطالعات کاربردی در حوزه تعاون است.؛

به گزارش بورسنا به نقل از دانانیوز، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران (متنا) گفت: توسعه بخش تعاون در کشور به فرهنگ‌سازی نیاز دارد. اقتصاد دانش بنیان هم فرهنگ جدیدی است که به کشور تزریق شده است لذا باید فرهنگ و دیدگاه‌ها تغییر کند تا توسعه اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: صندوق‌های زیادی در حوزه تعاون وجود دارد که باید حامی ایده‌های نو باشد و شرایط را برای توسعه شرکت‌های خلاق این حوزه فراهم کند. این صندوق‌ها باید بر روی ایده‌های جوانان و ایده‌های آن‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور عنوان کرد: افتتاح مرکز اندیشکده تعاون یکی از نماد‌های همکاری ما با وزارت تعاون است که نشان از یک نگرش جدید درحوزه اقتصاد دانش بنیان دارد. با پیشرفت فعالیت مرکز اندیشکده تعاونی‌ها، جوانان تحصیل‌کرده جامعه در شرکت‌های دانش بنیان مشغول به کار شده و اشتغال‌زایی برای کشور فراهم می‌شود.

به گفته وی، اندیشکده تعاون نیز حلقه واسط دستگاه حاکمیتی و مجامع علمی در سطوح علمی و انجام مطالعات کاربردی در حوزه تعاون است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات