Sunday 9 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

به آسانی اعتماد این افراد برنخواهد گشت؛

حقیقی مهمانداری: مقصران ایجاد بی‌اعتمادی در بورس، باید پاسخگو باشند!

بورسنا: کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه مردم نسبت به بورس بی اعتماد شدند، گفت: افرادی که از بازار تامین مالی کردند اکنون باید پاسخگو چنین خسارت بزرگی که وارد کردند باشند.؛

به گزارش بورسنا، مصطفی حقیقی مهمانداری در گفت‌وگو با بورس نیوز با اشاره به شکسته شدن مقاومت یک میلیون ۴۰۰ هزار واحدی شاخص اظهار کرد: عدم اعتماد مردم به اعداد، ارقام و افرادی که گزارش‌های بازار سرمایه را منتشر می‌کنند از عوامل ریزش بازار سرمایه است.

کارشناس بازار سرمایه افزود: مردم اموال خود را به بازار آوردند و در حالی که قیمت همه کالا‌ها افزایش یافته اما؛ این سرمایه‌گذاران در بورس با ضرر مواجه شده و به این نتیجه رسیده‌اند که گزارش‌ها و آمارهای منتشر شده از سوی شرکت‌ها، با مشکل همراه است.

وی درباره نقش سازمان بورس در بی‌اعتمادی مردم به بازارسرمایه، گفت: مسئول بخشی از گزارش‌های منتشر شده سازمان بورس و بخشی دیگر مربوط به دولت است و هر کدام به اندازه خود در این بی اعتمادی نقش دارند.

حقیقی مهمانداری با بیان اینکه اعتماد از دست رفته به سختی بر می‌گردد، بیان کرد: مردم سرمایه خود را از دست دادند و بازگشت این اعتماد، نیازمند زمان و اعتمادسازی واقعی از سوی مسئولان است.

کارشناس بازار سرمایه خاطرنشان کرد: با توجه به تبلیغاتی که برای ورود به بورس صورت گرفت، بسیاری از سهامدارانی که به تازگی وارد بازار شده بودند دچار زیان شدند و با شرایط فعلی از حضور در بازار به نوعی توبه کردند و به آسانی اعتماد این افراد برنخواهد گشت.

وی با بیان اینکه چنان بازار را داغ کردند که برخی از افراد با فروش دارایی‌های خود به بورس وارد شدند، تصریح کرد: افرادی که از این بازار تامین مالی کردند اکنون باید پاسخگو چنین خسارت بزرگی که وارد کردند باشند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات