Monday 14 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

رئیس سازمان شیلات کشور: صدور مجوز جدید صیادی ممنوع است!/امسال توانسته ایم روند افزایش تولید آبزیان را حفظ کنیم

بورسنا: رئیس سازمان شیلات کشور گفت: به دلیل کمبود ذخایر در دریا‌های شمال و جنوب، فعلا صدور هر گونه مجوز جدید صیادی، ممنوع است.؛

به گزارش بورسنا، آقای نبی الله خون میرزایی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما، افزود: ۱۱ هزار شناور صیادی مجوز دار در کشور وجود دارد که متاسفانه دو برابر این تعداد، شناور‌هایی هستند که هیچ گونه مجوزی از سازمان شیلات ندارد و غیر قانونی فعالیت می‌کنند.

وی گفت: فعالیت صیادان غیر مجاز باعث کمبود شدید ذخایر دریا‌ها و خالی شدن سفره صیادان مجاز فعالیت شده است.
رئیس سازمان شیلات کشور با اشاره به اینکه امسال توانسته ایم روند افزایش تولید آبزیان را حفظ کنیم افزود: تولیدات سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایشی بوده است.

خون میرزایی اضافه کرد: پرورش ماهیان خاویاری، تولید خاویار و همچنین پرورش میگو که سال گذشته ۴۶ هزار تن بود، امسال با وجود شیوع بیماری کرونا، به ۴۹ هزار تن رسیده است.

وی گفت: اتفاق خوبی که امسال در دریا‌های شمال و جنوب افتاده، بومی سازی پرورش ماهی در قفس است.

خون میرزایی افزود: امسال توانستیم با تولید تخم چشم زده ماهی قزل آلا، واردات آن را به حداقل برسانیم.

وی در خصوص برنامه‌های دهه فجر امسال هم گفت: ۱۵۰ طرح در دهه فجر، با تولید بیش از ۴۰ هزار تن محصولات دریایی و با اشتغال زایی ۱۵ هزار و ۵۰۰ نفر، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس سازمان شیلات کشور با بیان اینکه برخورد قاطعی با ناوگان صنعتی صیادی شد که این امر سبب افزایش ظرفیت ذخایر خواهد شد ادامه داد: با پایشی که صورت گرفته همه صیادان بدون هویت و غیر مجاز را سرشماری کرده ایم و با همکاری دستگاه‌های مختلف و مجلس شورای اسلامی، امیدواریم بتوانیم برخورد مناسبی با این صیادان انجام دهیم.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات