Wednesday 5 May 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

مدیرکل خدمات بازرگانی وزارت صنعت خبر داد؛

آزادسازی واردات کالاهای جدید با سقف۵۰۰ هزار دلاری و حذف محدودیت برای چند صنعت

بورسنا: مدیرکل خدمات بازرگانی وزارت صنعت از تعیین سقف ۵۰۰ هزار دلاری برای واردات کالاهای جدید و حذف محدودیت برای چند صنعت خبر داد.؛

به گزارش بورسنا به نقل ازبورس پرس، صدیف بیک‌زاده مدیرکل خدمات بازرگانی وزارت صنعت در نشست کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی تهران، درباره شرایط واردات کالاهای جدید گفت: محدودیت واردات کالاها با تعرفه جدید برداشته شده و از این پس بازرگانان فاقد سابقه واردات کالاهای جدید می‌توانند تا سقف ۵۰۰ هزار دلار نسبت به ثبت سفارش و واردات کالاهای جدید اقدام کنند.

وی افزود: بخشنامه جدید طی چند روز آینده از سوی وزارت صنعت ابلاغ خواهد شد. واحدهای تولیدی مشمول محدودیت واردات برای تامین مواد اولیه خط تولید نیستند و می‌توانند نسبت به واردات مواد اولیه اقدام کنند.

بیک‌زاده ادامه داد: همچنین سقف واردات برای برخی کالاها از جمله کاغذ، لاستیک، مواد اولیه تولید لوازم خانگی و قطعات خودرو که طی دو سال گذشته واردات محدودی داشته‌ اند، حذف شده‌ است.

بر اساس این گزارش، محدودیت واردات کالاها به دنبال تصمیمات ارزی دولت اتخاذ شد و در پی آن میانگین ارزش واردات سال‌های ۹۷ و ۹۸ برای واردات سال ۹۹ تعیین شد. همچنین اجازه واردات برخی کالاها به شرکت‌هایی داده شد که سابقه واردات آن را طی سال‌های گذشته داشته‌اند و شرکت‌های دیگر امکان واردات کالاها با تعرفه جدید را نداشتند که بیک‌زاده از لغو این مصوبه خبر داده است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات