Sunday 11 April 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

در مراسم افتتاح طرح‌های ملی وزارتخانه‌های رفاه و تعاون و میراث فرهنگی؛

وزیر تعاون: همسان سازی حقوق بازنشستگان، آرزوی ۱۴ ساله بازنشستگان را محقق کرد

بورسنا: آقای شریعتمداری در مراسم افتتاح طرح‌های ملی وزارتخانه‌های رفاه و تعاون و میراث فرهنگی که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، گفت: شرکت‌های داخلی در نیم قرن اخیر در تولید فولاد و رفع نیاز کشور در بخش‌های مختلف نقش عمده‌ای ایفا کرده اند. ؛

به گزارش بورسنا به نقل از دانانیوز، آقای شریعتمداری در مراسم افتتاح طرح‌های ملی وزارتخانه‌های رفاه و تعاون و میراث فرهنگی که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، گفت: شرکت‌های داخلی در نیم قرن اخیر در تولید فولاد و رفع نیاز کشور در بخش‌های مختلف نقش عمده‌ای ایفا کرده اند.

وی افزود: تولید فولاد و نورد در کشور تجلی توانمندی این شرکت‌ها است و ما از همه کسانی که برای رفع نیاز‌ها و کمبود‌ها تلاش می‌کنند تشکر می‌کنیم.

شریعتمداری ادامه داد: با اجرای طرح‌های همسان سازی حقوق بازنشستگان آرزوی ۱۴ ساله بازنشستگان تحقق یافت و از ابتدای سال آینده شاهد شرایط مطلوب تری در این حوزه خواهیم بود.

وزیر تعاون گفت: هم اکنون دارایی‌های صندوق‌ها مخصوصا فولاد قابل ملاحظه است و ۴۰۰ میلیارد تومان از محل سود فولاد و رفع معوقات تعلق گرفت.

وی افزود: هم اکنون در حوزه فولاد ۳۰ درصد از سهم بازار متعلق به صندوق هاست و ۳۷ درصد از بازار سنگ آهن و ۷۰ درصد زغال سنگ هم متعلق به سهام صندوق‌ها است.

شریعتمداری گفت: احداث هزار و ۱۰۰ کیلومتر از پروژه انتقال انرژی به جاسک و ریل مورد نیاز راه آهن چابهار به زاهدان نیز از محل کارخانجات و سهام صندوق هاست.

وی ادامه داد: پروژه گندله سازی با ۹ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه اعم از دلار، یورو و ریال در ۳۶ ماه احداث شده است که به رغم خروج کارشناسان خارجی از طرح به بهانه تحریم‌ها مابقی کار‌های مهم را متخصصان داخلی انجام داده اند که در آن علاوه بر قطعات خارجی تولیدات داخلی نیز به کار گرفته شده است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات