Wednesday 16 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

جدیدترین اصلاحیه‌های امنیتی برای ۸۲ آسیب‌پذیری Windows

بورسنا: گروهی از مهاجمان، از اواسط بهمن، برای نصب یک Backdoor سفارشی بر روی اهداف خود، از این آسیب‌پذیری، استفاده کرده‌اند. همچنین چندین آسیب پذیری در سرویس DNS سیستم عامل Windows و ۱۵ نرم افزار شرکت مایکروسافت، با اصلاحیه‌های این شرکت، ترمیم شده است.؛

به گزارش بورسنا به نقل از دانانیوز، براساس اعلام مرکز مدیریت راهبردی افتا، درجه اهمیت ۱۰ مورد از این آسیب‌پذیری‌ها “حیاتی” (Critical) و ۷۲ مورد “مهم” (Important) است.
یکی از این اصلاحیه‌ها برای ضعفی از نوع Memory Corruption در مرورگر Internet Explorer است، که مهاجمان با استفاده از آن، کاربران را به یک صفحه حاوی کد Exploit هدایت می‌کنند.
گروهی از مهاجمان، از اواسط بهمن، برای نصب یک Backdoor سفارشی بر روی اهداف خود، از این آسیب‌پذیری، استفاده کرده‌اند.
همچنین چندین آسیب پذیری در سرویس DNS سیستم عامل Windows و ۱۵ نرم افزار شرکت مایکروسافت، با اصلاحیه‌های این شرکت، ترمیم شده است.
چگونگی ترمیم چهار آسیب پذیری بحرانی روز- صفر و همچنین آسیب پذیری ” اجرای کد به صورت از راه دور ” در نسخ مختلف Microsoft Exchange نیز ده روز قبل به‌صورت اضطراری و خارج از برنامه انتشار یافته است.
فهرست کامل آسیب‌پذیری‌های ترمیم شده و نکات فنی مربوط به مجموعه‌اصلاحیه‌های این ماه مایکروسافت، در پایگاه اینترنتی مرکز مدیریت راهبردی افتا و در لینک: https://www.afta.gov.ir/portal/home/?news/۲۳۵۰۴۶/۲۳۷۲۶۶/۲۴۳۰۶۲/ منتشر شده است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات