Monday 14 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 3390
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
91 بازدید

جهانگیری در جلسه کارگروه تنظیم بازار؛

معاون اول رئیس جمهوری: صادرات کالا‌ها با ارز ۴۲۰۰ تومانی، ممنوع است!/ضرورت ایجاد شبکه‌های توزیع موازی بازار

بورسنا: معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه از سال ۹۷ و آغاز جنگ اقتصادی آمریکا علیه مردم ایران، معیشت مردم اولویت کار‌ها و سیاست‌های دولت قرار افزود: در این دوران همه تلاشمان را کردیم و همه را بسیج کردیم که از زندگی مردم حراست و حفاظت کنیم.؛

به گزارش بورسنا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، آقای اسحاق جهانگیری در جلسه کارگروه تنظیم بازار افزود: هرگونه صادرات کالا‌های ۴۲۰۰ تومانی چه بصورت رسمی و چه بصورت غیر رسمی ممنوع است و کالا‌هایی نظیر روغن خوراکی، مرغ، تخم مرغ، لبنیات و گوشت که با ارز ۴۲۰۰ تومانی تولید می‌شوند به هبچ عنوان اجازه صادرات ندارند.

معاون اول رئیس جمهور اضافه کرد: تنظیم بازار شب عید و ماه رمضان مسئله جدی است و همه دستگاه‌ها باید در این باره حساس باشند.

وی با بیان اینکه کالا به وفور در کشور تولید می‌شود و کمبودی از این ناحیه وجود ندارد گفت: مهمترین اولویت ما، این است که کاری کنیم این کالا‌ها به قیمت مناسب به دست مردم برسد.

ضرورت ایجاد شبکه‌های توزیع موازی بازار

جهانگیری با بیان اینکه تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی برای تامین کالا‌های اساسی یکی از سیاست‌های دولت در دوران جنگ اقتصادی بود گفت: در مجموع این سیاست موفق بوده اگرچه هر سیاستی ممکن است حواشی هم داشته باشد و برخی سوء استفاده کرده باشند و اجرا این سیاست عوارضی هم داشته باشد.

وی با بیان اینکه روز‌های سخت درحال سپری شدن است و روز‌های خوبی پیش روی ماست اضافه کرد: از همه دستگاه‌ها از جمله وزارت صمت، وزارت کشاورزی، بانک مرکزی و گمرک می‌خواهم تمام تلاش خود را به کار بندد که در آخرین روز‌های دوران جنگ اقتصادی، زندگی سخت‌تر از آنچه امروز است به مردم نگذرد.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات