Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 3646
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
43 بازدید

بیشترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بورس امروز (۱۹اردیبهشت) / خروج ۱۲۰میلیارد تومانی حقیقی ها از بانک پاسارگاد

بورسنا: افراد حقیقی در بورس امروز ۷۰۰میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام وپاسار بود.؛

بورسنا به نقل ازاقتصاد آنلاین – سیده زینب رزم گیر؛ حقوقی‌ها امروز حدود ۷۰۰میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند. ارزش کل معاملات خرد هزار و ۶۶۰میلیارد تومان بود، اشخاص حقوقی ۶۲درصد یعنی هزار و ۳۰میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان ۴۲درصد از کل معاملات شد.

بیشترین تزریق پول حقوقی به بورس و فرابورس در سه گروه «بانک‌ها و موسسات اعتباری»، «فلزات اساسی» و «محصولات شیمیایی» رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌‌های «محصولات کامپیوتری الکترونیکی» و «سایر محصولات کانی غیر فلزی» به نفع حقیقی‌ها تمام شد.

سه نماد «وپاسار»، «وتجارت» و «وبصادر» لقب بیشترین افزایش سهام حقوقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقیقی‌ها نیز بیشتر به «داروح»، «دماوند» و «آریان» معطوف بود.

مالکیت حقوقی در ترکیب سهامداری بانک پاسارگاد حدود ۱۲۰میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران حقیقی حق تقدم کارخانجات داروپخش با برتری حدود سه میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در سه نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در ۸۳نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول ۱۰میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم ۶۸۰میلیارد تومان بود.

تغییر مالکیت حقیقی حقوقی19.02.1400

بیشترین تغییر مالکیت صنایع19.02.1400

 

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات