Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 142
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
196 بازدید

مدیرعامل کارگزاری بانک سپه: اعتماد سهامداران حقیقی به دلیل عرضه‌های زیادی مدیریت نشده، سلب شده است!

به گزارش بورسنا، عظیم ثابت، مدیرعامل کارگزاری بانک سپه در گفت‌وگو با نبض بورس گفت: به هر حال شاخص فاصله یک میلیون واحدی تا دو میلیون واحدی را به سرعت طی کرد و به این اصلاحی که هم اکنون در حال انجام است نیاز بود؛ اما متاسفانه این روند اصلاح به نوعی در حال فرسایشی شدن است و اعتمادها کم کم سلب می شود. وی […]


به گزارش بورسنا، عظیم ثابت، مدیرعامل کارگزاری بانک سپه در گفت‌وگو با نبض بورس گفت: به هر حال شاخص فاصله یک میلیون واحدی تا دو میلیون واحدی را به سرعت طی کرد و به این اصلاحی که هم اکنون در حال انجام است نیاز بود؛ اما متاسفانه این روند اصلاح به نوعی در حال فرسایشی شدن است و اعتمادها کم کم سلب می شود. وی ادامه داد: اصلاح قیمتی تاکنون انجام شده است اما من اعتقاد دارم که هنوز باید منتظر اصلاح زمانی باشیم. ثابت با بیان اینکه به صورت سنتی در شهریور ماه شاهد سنگین شدن کفه فروش بودیم و هستیم، افزود: من احساس می کنم که همچنان باید شاهد ادامه وضعیت موجود در بازار باشیم تا اینکه سرانجام بازار به تعادل برسد. در حال حاضر صف های فروش بیانگر آن است که بازار هنوز به تعادل نرسیده است.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا در روز جاری (سوم شهریور ۱۳۹۹) علیرغم اینکه خرید حقوقی‌ها به نسبت خوب بود، اما صف‌های فروش دوباره چیده شد، گفت: چندین و چند بار مردم سهام خریداری کردند، اما دیدند که برخی با عرضه‌های سنگین صف‌های فروش را تشکیل می‌دهند و به همین دلیل الان اعتماد سهامداران حقیقی سلب شده است. به عبارت بهتر عرضه‌های زیادی که مدیریت نشده بود باعث نگرانی مردم شده است و به همین علت فعلا بازار توان رشد ندارد. اما قاعدتا شرایط این گونه نخواهد ماند و بهتر خواهد شد، ولی اینکه چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد بستگی به چند نکته دارد: اول اینکه وضعیت دلار نیمایی چگونه خواهد شد؟ دوم اینکه وضعیت قیمت‌های جهانی چگونه خواهد شد؟ و سوم اینکه ارزش معاملات چگونه خواهد بود؟ در حال حاضر، وضعیت دلار نیمایی و قیمت‌های جهانی خوب است و ارزش معاملات بورس نیز بد نیست، اما ارزش معاملات فرابورس پایین است. یکی از آیتم‌های تاثیرگذار بر بورس ورود پول و ارزش معاملات است که در این روز‌ها این دو آیتم چندان خوب نبوده و حتی شاهد خروج پول حقیقی از بازار هستیم. این نشان می‌دهد که بازار از لحاظ زمانی، نیاز به گذر زمان دارد تا گزارش‌های شش ماهه شرکت‌ها منتشر شود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات