Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 315
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
189 بازدید

رئیس کل بیمه مرکزی، از اجرایی شدن بیمه سایبری تا پایان سال خبر داد.

بورسنا: غلامرضا سلیمانی، گفت: امروزه در سطح جهان داده‌ها و اطلاعات، ارزش بالایی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها دارد و حرف اول را در شرکت‌های مختلف به ویژه نهادهای مالی می‌زند. بورسنا به نقل از خبرگزاری مهر رئیس کل بیمه مرکزی افزود: این شرکت‌ها باید سامانه‌های نرم افزارهای خوبی داشته باشند و گاهی ممکن است این اطلاعات هک شود و هکرها با دریافت این اطلاعات در […]


بورسنا: غلامرضا سلیمانی، گفت: امروزه در سطح جهان داده‌ها و اطلاعات، ارزش بالایی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها دارد و حرف اول را در شرکت‌های مختلف به ویژه نهادهای مالی می‌زند.

بورسنا به نقل از خبرگزاری مهر رئیس کل بیمه مرکزی افزود: این شرکت‌ها باید سامانه‌های نرم افزارهای خوبی داشته باشند و گاهی ممکن است این اطلاعات هک شود و هکرها با دریافت این اطلاعات در برخی بانک‌ها و موسسات مالی و پولی با نفوذ به سامانه‌های مالی مبالغ زیادی را جابجا و اختلاس کنند. برای جلوگیری از این نوع کارها و ایجاد امنیت برای سامانه‌های نرم افزاری موضوعی به نام بیمه سایبری در جهان مطرح شده است.

به گفته رئیس کل بیمه مرکزی، شرکت‌هایی که از این نرم افزارها استفاده می‌کنند و ممکن است در مقابل هکرها دچار زیان شوند، بیمه می‌شوند. این بیمه سایبری در کشور ما نیز در حال اجرایی شدن است و آیین‌نامه‌های آن در حال تدوین است تا بتوانیم هرچه سریعتر در سال ۹۹ آن را اجرایی کنیم.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات