Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

تحریمها و یک فرصت طلایی تجاری در فرانسه؛ نمایشگاه فرانشیز پاریس (Franchise Expo Paris ) را از دست ندهید!

بورسنا: هر ساله ، نمایشگاهFranchise Expo Paris ، نمایشگاهی توسط Reed Exhibition France برگزار می شود ، ۵۸۰ غرفه دار را با ۳۵۰۰۰ کارآفرین و سرمایه گذار متصل می کند.به گزارش سرویس بین الملل بورسنا از فرانسه، این ۴ روز جلسات ، همراه با برنامه ۱۰۰ کنفرانس و کارگاه کاملاً رایگان ، به همه بازدیدکنندگان امکان می دهد تا در پروژه های کارآفرینی یا سرمایه […]


بورسنا: هر ساله ، نمایشگاه
Franchise Expo Paris ، نمایشگاهی توسط Reed Exhibition France برگزار می شود ، ۵۸۰ غرفه دار را با ۳۵۰۰۰ کارآفرین و سرمایه گذار متصل می کند.
به گزارش سرویس بین الملل بورسنا از فرانسه، این ۴ روز جلسات ، همراه با برنامه ۱۰۰ کنفرانس و کارگاه کاملاً رایگان ، به همه بازدیدکنندگان امکان می دهد تا در پروژه های کارآفرینی یا سرمایه گذاری خود پیشرفت کنند.

امروز ، نمایشگاه فرانشیز پاریس مرجعی واقعی برای کسب اطلاعات در مورد اخبار تجارت و آخرین روند بازار در فرانسه و سراسر جهان است. اخباری که دانستن آن برای همه شرکتها و سرمایه گذاران یک ضرورت است و فرصتی برای برقراری ارتباطات بین المللی در توسعه همکاریهاست!
این نمایشگاه از تاریخ ۴ تا ۷ اکتبر در پاریس برقرار است .
نمایشگاه فرصتی استثنایی برای شرکتهایی است که قصد همکاری و ارایه نمایندگی برای توسعه مارک و برند خود به کشورها و فعالان اقتصادی،تولیدی، خدماتی و تجاری دارند!

در صورت تمایل و برای مشاوره رایگان وکسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق ایمیل زیر و یا شماره واتس اپ با مشاوران حقوقی تجاری خبره و امین ( شرکت parima در فرانسه ) تماس حاصل فرمایید
ایمیل:
expofranchiseparis@gmail.com
شماره واتس اپ :
۰۰۳۳۷۶۶۴۸۷۹۱۵

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات