Saturday 19 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 607
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۴
200 بازدید

حمید بروغنی: فناوری به عنوان یک مزیت رقابتی، موجب توانمندی بیشتر بازاریابی سنتی شده است

به گزارش بورسنا به نقل از وفای قلم، حمید بروغنی، موسس اتاق بازاریابی ایران درباره تاثیر و کاربرد فناوری اطلاعات در بازاریابی با بیان اینکه پیشرفت فناوری موجب توانمند ساختن بازاریابی سنتی شده است افزود : این پیشرفت در بازاریابی باعث کاهش هزینه پردازش اطلاعات و صرف زمان کمتر برای ارتباط با مشتری شده است. وی استفاده مدیران صنایع از ابزار مدرن فناوری اطلاعات در […]


به گزارش بورسنا به نقل از وفای قلم، حمید بروغنی، موسس اتاق بازاریابی ایران درباره تاثیر و کاربرد فناوری اطلاعات در بازاریابی با بیان اینکه پیشرفت فناوری موجب توانمند ساختن بازاریابی سنتی شده است افزود : این پیشرفت در بازاریابی باعث کاهش هزینه پردازش اطلاعات و صرف زمان کمتر برای ارتباط با مشتری شده است.

وی استفاده مدیران صنایع از ابزار مدرن فناوری اطلاعات در ارتباط با مشتری را تحول چشمگیر در بازاریابی نوین دانست و اظهار داشت : فناوری اطلاعات در بازاریابی توانسته تاثیر بسزایی در مدیریت ارتباط با مشتری و کارایی کسب و کار ها از لحاظ هزینه و زمان داشته باشد.

به گفته وی پیشرفت فناوری و اطلاعات در بازاریابی باعث افزایش قدرت رقابتی در بنگاه های تولیدی شده ضمن اینکه افزایش سرعت اطلاع رسانی ، کیفیت تولید و توسعه بازار را به همراه خواهد داشت.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات