Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

بیش‌ترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بازار سهام/ حتی صف خرید خودرو هم حریف خروج پول نشد!

بورسنا: افراد حقیقی امروز هزار و ۶۰۰میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه محصولات شیمیایی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود. به گزارش بورسنا به نقل ازاقتصادآنلاین – امیر مهدی زاده، حقوقی‌ها امروز حدود هزار و ۶۰۰میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند.ارزش کل معاملات خرد ۱۳ هزار و ۵۰۰میلیارد تومان بود، اشخاص […]


بورسنا: افراد حقیقی امروز هزار و ۶۰۰میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه محصولات شیمیایی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.

به گزارش بورسنا به نقل ازاقتصادآنلاین – امیر مهدی زاده، حقوقی‌ها امروز حدود هزار و ۶۰۰میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند.ارزش کل معاملات خرد ۱۳ هزار و ۵۰۰میلیارد تومان بود، اشخاص حقوقی ۲۱ درصد یعنی دو هزار و ۸۰۰میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان ۱۲ درصد از کل معاملات شد.

بیشترین تزریق پول حقوقی به بورس و فرابورس در سه گروه «محصولات شیمیایی»، «فلزات اساسی» و «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های «انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» و «هتل و رستوران» به نفع حقیقی‌ها تمام شد.

سه نماد «فولاد»، «فملی» و «تاپیکو» لقب بیشترین افزایش سهام حقوقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقیقی‌ها نیز بیشتر به «ثامید»، «وسپهر» و «سمگا» معطوف بود.

مالکیت حقوقی در ترکیب سهامداری شرکت فولاد مبارکه اصفهان معادل ۱۶۰میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران حقیقی توسعه و عمران امید با برتری ۳۰میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در ۴۱ نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در ۱۳۴ نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول ۳۴۰ میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم هزار و ۹۰۰میلیارد تومان بود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات